Pogoda na 1 listopada w Gorlicach

  • 28.10.2020, 07:48
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Pogoda na 1 listopada w Gorlicach fot. haloGorlice
Jaka pogoda czeka nas w najbliższych dniach? Sprawdziliśmy prognozę pogody dla Gorlic na najbliższe dni.

 

Jak wskazują synoptycy, w najbliższych dniach czeka nas odczuwalne ochłodzenie i powinniśmy spodziewać się przelotnych opadów.

W czwartek (29 października) powinniśmy się spodziewać ochłodzenia spowodowanego m.in. przez przelotne opady deszczu spodziewane na ten dzień. Temperatura powietrza nie przekroczy 13-14 stopni Celsjusza.

Pochmurno i deszczowo będzie także w piątek (30 października). Temperatura maksymalna na poziomie ok. 11 stopni Celsjusza będzie zapowiedzią chłodnych, listopadowych dni.

Pochmurno i deszczowo będzie także w sobotę (31 października). Niemal przez cały dzień możemy spodziewać się przelotnych opadów. Temperatura na poziomie 10-11 stopni Celsjusza i lekki wiatr będą potęgowały wrażenie zimna.

Dzień Wszystkich Świętych, 1 listopada może nas jednak zaskoczyć. W naszym rejonie możemy się spodziewać, że będzie pochmurno, ale bez opadów. Temperatura wzrośnie i może wynieść nawet 13 stopni Celsjusza, a najbardziej optymistyczne prognozy wskazują nawet na 16 stopni. Żadna ze znalezionych przez nas prognoz nie przewiduje przymrozków, nawet w nocy.

 

źródło info: weather.com, ekologia.pl, pogoda.interia.pl, pogoda o2.pl, fanipogody.pl

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe