Barbara Bartuś zabiera głos. Udziela wywiadu dla RTVG

  • 04.11.2020, 09:08
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Po ubiegłotygodniowych spacerach będących protestem wobec działań polskiego rządu głos zabrała pani poseł Prawa i Sprawiedliwości Barbara Bartuś.

 

To właśnie przed jej biurem na ul. Świeykowskiego w Gorlicach demonstrujący zbierali się w poniedziałek i piątek, by wykrzyczeć swoje niezadowolenie wobec poczynań partii rządzącej i postanowienia Trybunału Konstytucyjnego.

Barbara Bartuś udzieliła wywiadu dla Regionalnej Telewizji Gorlickiej. Poniżej udostępniamy player, autorem jest rtvg.pl.


O przebiegu spacerów będących protestem pisaliśmy w osobnych artykułach i przeprowadzaliśmy relację live na facebooku:

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Fela
Fela 08.11.2020, 20:23
Ludzie skierujcie swoją złość na coś bardziej konstruktywnego...Nie jestem fanką BB, ale czepianie się czyjejś wady wymowy jest żenujące...
Bulwers
Bulwers 05.11.2020, 11:27
W PSZESZCZENI jej głowy brakło miejsca na kilka zwojów mózgu. I tacy ludzie decydują o naszych losach i naszych dzieci 🤦‍♀️ . Zostało nam w duchu błagać by nie było w kraju gorzej
Egon
Egon 04.11.2020, 20:59
Bałbała
Hmmm
Hmmm 04.11.2020, 20:23
A tylu dobrych logopedów w Gorlicach, może warto Pani Poseł skorzystać.... A od naszych czterech liter wara...
...
... 04.11.2020, 19:32
Kobiety sobie pospacerują i wyrzucą z siebie gniew i emocje, sejm odsunie uwagę od nieprzygotowania do jesiennego covida i gigantycznego deficytu i jest OK! Tak?O to chodzi?
Stado baranów daje się golić z kasy, aby politykom żyło się lepiej. O podwyżkach polityków jeszcze pamiętacie? Skąd! Wyborcy mają krótką pamięć!
A wiecie tak w ogóle, że w Polsce jest prawie dwa razy więcej rządowych limuzyn niż karetek i właśnie politycy zamawiają sobie kolejne 300 limuzyn i suvów jako „Wsparcie logistyczne w zakresie udzielania pomocy socjalnej” Karetek brak! Respiratorów brak, ale na limuzyny musi być kasa! Czy wy jestecie k...!!!! normalni tam na tej Wiejskiej! Czy wam zwyczajnie nie jest wstyd?!
In
In 04.11.2020, 19:04
nie mogę tej baby słuchać!!! jej "potesty" i "zaszczyty"to PARODIA !!!
werter
werter 04.11.2020, 15:55
Jest Pani najgorszym posłem Ziemi Gorlickiej i basta! Koń byłby lepszy.
bzik
bzik 04.11.2020, 14:19
rozgrzebanie sprawy aborcji w tym akurat czasie to czyste świństwo! Nawet Ś.P. Maria Kaczyńska prosiła aby nie ruszać tej sprawy, ale w imię swoich chorych ciemnogrodzkich wymysłów musieliście zdeptać i opluć ludzi. Albo zrobiliście to z czystej głupoty, co nie umniejsza waszej winy, albo z rozmysłem - co już w ogóle stawia wasze człowieczeństwo pod znakiem zapytania!
aa
aa 04.11.2020, 15:20
Według Ciebie mordowanie dzieci jest oznaką człowieczeństwa?
Observator
Observator 04.11.2020, 16:24
Nie ośmieszaj się tą propagandą.Nikt nie morduje dzieci w Polsce.Tzw "Kompromis Aborcyjny "dotyczył przypadków szczególnych...W naszym Kraju jest bardzo trudno dokonać aborcji nawet w przypadku gdy nie ma szans urodzić dziecko bez perspektywy przeżycia...Po co było zaczynać ten dym na ulicach i to teraz przy Covid 19 ? Szaleństwo i tyle.
bzik
bzik 04.11.2020, 15:44
a czy zmuszanie do rodzenia potworków, które umierają w kilka godzin lub dni po porodzie jest miłosierne? Czy tragedia kobiety, która wie, że nosi w sobie właściwie trupa jest nieważna. Nie wycierajcie sobie gęby miłosierdziem, bo jesteście wypełnieni nienawiścią, a nie miłością! Interesujecie się tylko tymi nienarodzonymi, a te już urodzone macie głęboko w d... Tragedia dzieci gwałconych i molestowanych przez facetów w czerni też jest wam obojętna. Obrońcy życia od siedmiu boleści. Gęby pełne frazesów, a pod tą pozłotką zgnilizna moralna.
facioo
facioo 04.11.2020, 18:49
od kiedy chory = trup? no chyba, że w czasach cornahisterii
greg
greg 04.11.2020, 13:35
dość już tego głupiego gadania i szukania tematów zastępczych, ludzie umierają, służba zdrowia upada, gospodarka upada a oni wciąż pieprzą i pieprzą - proszę iść do domu i milczeć
Olka
Olka 04.11.2020, 15:04
Sam sobie
henio
henio 04.11.2020, 13:22
Święta wasza racja, po co ludziom demokracja...
Ale wiatr odnowy już powiał :-)
Ja
Ja 04.11.2020, 12:47
To jest chore babsko ...i pomyśleć ze kiedyś głosowałem na PIS
~~~~ja
~~~~ja 04.11.2020, 17:13
Pieprzysz głupoty najprawdopodobniej nigdy nie głosowałeś na PiS albo masz coś nie tak z myśleniem pewnie za dużo lewackiej papki z TVN. PiS jest jedyną partią, która w miarę możliwości realizuje swój program (a to" w miarę" znaczy dużo np. w porównaniu z poprzednikami, którzy robili dokładnie odwrotnie) więc wyborcy na pewno nie mają na co narzekać, zwłaszcza ci pamiętający rządy poprzedników, bo to był można powiedzieć książkowy przykład nieudolności rządu i to oni z powrotem chcą się dopchać do koryta.
Olka
Olka 04.11.2020, 15:06
Wiele osób tak pomyślało brawo ,że w końcu dotarlo jak rządzi PiS🙂
Pisssss
Pisssss 04.11.2020, 12:29
Bałbała Bałtuś. Matka Łudego. Najpierw do logopedy, później do wywiadów 😂
felix
felix 04.11.2020, 12:15
Niesamowite czy ona sama siebie słyszy? Rozmowa z Kim i z Czym ? Wy macie swoje narzucanie a nie zdanie do dialogu . Spójrz tylko na monologi ,które jak się dorwiecie do mikrofonu to na bezdechu z kłamstwem jedziecie .Lewica w sejmie była jak POPiSowa orkiestra jeszcze w krótkich majtkach ganiała szanowna posłanko słuzebnico pańska .Pod biurem mieszkańcy spacerowali spaceruja i spacerować będą tylko pytanie czy będziesz miała do niego klucze .Kto z Narodem wojuje od narodu cięgi dostaje .
Dl
Dl 04.11.2020, 12:04
Pani Bartus jak widac ma problem z mowa jak Hanna Gronkiewicz-Walz.
nowy prezydent
nowy prezydent 04.11.2020, 16:46
dokładnie jak syłenka wałszawska tak samo mówią. zasrana inteligencja a w głowie piach siuter i deteor
Natalia
Natalia 04.11.2020, 11:45
Pani Bartuś, słabo się pani przygotowała. O tym jak się proceduje ustawy mówi Sędzia TK Prof. Leon Kieres. Jako jedyny miał odwagę zabrać głos.
Dla wątpiących do odsłuchu
https://m.facebook.com/story.p…
psylo
psylo 04.11.2020, 20:25
Natalia, dzięki za link - jak to się mówi, mądrego miło posłuchać. Prof. Kieres rozjechał te wszystkie Bartusiowe, jak walec asfalt.
Dejw
Dejw 04.11.2020, 11:31
Załamana członkini pisu
Pawel
Pawel 04.11.2020, 11:28
***** ***
pawełku
pawełku 05.11.2020, 10:30
ty też, najlepiej do roboty do niemiec
Jfjfjf
Jfjfjf 04.11.2020, 11:21
Strzembosz nie jest od potwierdzania czegokolwiek.
Natomiast pan Mietek z żelaznego powiedział że konstytucja nigdy przez nich nie była złamana .
Ja
Ja 04.11.2020, 10:33
conajmniej 8 razy lamaliscie Konstytucje ,co potwierdzil prof Strzembosz ,wiec teraz sie nia nie zaslaniajcie ,tych klamstw i obludy juz sluchac nie mozna!!!
????
???? 04.11.2020, 10:30
WINNY SIĘ ZAWSZE TŁUMACZY...a wywiady robi tylko w TVPis i RTVG czyli tylko w telewizjach sprzyjających władzy

Pozostałe