Kwiecień w statystykach Urzędu Stanu Cywilnego w Gorlicach

  • 05.05.2021, 13:39
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Kwiecień w statystykach Urzędu Stanu Cywilnego w Gorlicach Fot. ilustracyjne/ unsplash
Prezentujemy statystyki narodzin i zgonów za ostatni miesiąc, które odnotował gorlicki Urząd Stanu Cywilnego.

 

Jak podaje UM Gorlice:

W kwietniu 2021 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich w Gorlicach zanotowano: 51 urodzeń, 134 zgony oraz 11 małżeństw.

Wydano 98 dowodów osobistych oraz zarejestrowano po raz pierwszy 4 działalności gospodarcze i zakończono 6.

 

Źródło info: UM Gorlice

 

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

max
max 06.05.2021, 05:49
Cos trzeba zrobić i to szybko! Nastawiajcie jeszcze kilka galerii! to powinno rozwiazac problem
~~~~ja
~~~~ja 05.05.2021, 16:02
Biorąc pod uwagę covid i niestety związaną z nim dużą śmiertelność a także to, że na pewno miał on wpływ na decyzję o chęci posiadania dziecka (choćby względy zdrowotne - co z ciążą w przypadku zakażenia matki i materiale - mniejsze dochody albo nawet możliwość utraty pracy) to statystyki mniej więcej 2:5 nie są aż takie tragiczne jakby były w normalnym okresie choć niewątpliwie są złe.
tralala
tralala 06.05.2021, 08:23
"covid i niestety związaną z nim dużą śmiertelność"

Jaką, konkretnie? Bez dopisywania zawałowców i udarów czekających w domach na pomoc, która nie przyszła.
To nie covid jest problemem, ale brak leczenia pozostałych chorób. 100 tysięcy zgonów w 2020 roku ponad średnią wieloletnią nie jest nawet w 10% spowodowane covidem.
Naprawdę Pan uważa, że zbrodniarzy zza biurka można aż tak bardzo wybielać?
Lipinki
Lipinki 05.05.2021, 15:43
A w Krygu dalej żyją więcej niż 80 lat?
Inspektor
Inspektor 05.05.2021, 15:35
Problem tkwi w tym że nie opłaca się kupować w Gorlickich sklepach.
Statystyk Tarnów
Statystyk Tarnów 05.05.2021, 15:10
w takim tempie to Gorlice za pięć lat znikną z mapy Powiatowej.
Urzędnik
Urzędnik 05.05.2021, 15:04
Nawet Statystyki podają Kryzys Gorlicki że Gorlice lecą w dół na łeb.

Pozostałe