Brawo Libusza! Oficjalne wyniki potwierdzają: wyklikali sobie plac zabaw

  • 16.07.2021, 15:00
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Brawo Libusza! Oficjalne wyniki potwierdzają: wyklikali sobie plac zabaw Fot. materiały promocyjne
Kiedy wysiłek jest tak nieduży i decyduje się go podjąć odpowiednio duża liczba osób, efekty mogą być wspaniałe. Właśnie otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że w Libuszy powstanie upragniony plac zabaw NIVEA.

 

Licznik głosowania na libuski plac zabaw zakończył się niesamowitym wynikiem ponad 40 tys. oddanych głosów. Dziś przed południem zadzwoniliśmy, by zapytać, czy libuszanie znają już oficjalne wyniki głosowania. Studzono nasze nadzieje mówiąc, że jeszcze wszystko jest możliwe. Mimo niepewności, na stronie Sołectwa Libusza pojawiło się podziękowanie dla wielu osób, które zaangażowały się w akcję dedykowaną najmłodszym.

 

 

Po weryfikacji i długim oczekiwaniu, o godzinie 15 zobaczyliśmy długo wyczekiwaną informację: zrobili to! Przy zgłoszeniu Libuszy pojawiło się logo pucharu z liśćmi laurowymi. Dla nas informacja jest więc jasna: wywalczyli nową, ciekawą przestrzeń dla dzieci. To oznacza, że już niebawem będą one mogły cieszyć się instalacjami, które zmieniają definicję placu zabaw. To bezpieczne i ciekawa przestrzeń na rekreację i naukę. Miejsce na wspaniałą zabawę i relaks.

 

Gdzie dokładnie będzie zlokalizowany nowy plac zabaw?

Jak się dowiedzieliśmy, plac zabaw NIVEA będzie zlokalizowany w pobliżu obecnego Parku Libuskiego, nieopodal boiska szkolnego.

Sukces Libuszy pokazuje, że czasem warto zaszaleć i powalczyć o drobną zmianę na lepsze! Nie zapominajmy o tym i pamiętajmy za rok, kiedy znów będziemy mogli wesprzeć starania o nowe przestrzenie do zabawy i wypoczynku dla najmłodszych.

 

Źródło info: nivea.pl

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

adam1
adam1 16.07.2021, 23:46
Cieszę się, że Libusza wygrała i będzie tam plac zabaw dla dzieci. Pragnę zwrócić uwagę na inną sprawę. Dawniej, gdy grupa dzieci chciała mieć miejsce do zabawy czy jakieś inne dobro materialne to musiała włożyć w to jakiś wysiłek. Zbierała makulaturę lub butelki, aby zebrać część funduszy. Rodzice też najczęściej angażowali się w pomoc. Gmina czasem udostępniła teren lub lokal. Wspólnymi siłami było coś tworzone. Dzisiaj dzieci są uczone, że aby coś osiągnąć nie trzeba starać się i pracować tylko wystarczy klikać w komputerze. Dawniej wszelkie dobra powstawały z pracy i wysiłku. Dzisiaj zostało to zastąpione klikaniem, kredytami, dotacjami i projektami.
Wdzięczny
Wdzięczny 16.07.2021, 22:06
Wielkie brawa dla Sołtysa Pana Łukasza! Dziękujemy
....
.... 16.07.2021, 20:52
Takie rzeczy to się należą z góry a nie jakieś śmieszne głosowania to powinno być dla wszystkich dzieciaków tak samo z Kobylanka krygu itd a. Ke głosowanie zabawa dla duzycj dzieci.... Z tym głosowaniem tylko brawo dla nich bo należy się ale to śmieszne jest ciekawe ile ktoś kasy za te głosowania skasował operotorzy itd.... Śmieszne to trochę jest
kk
kk 17.07.2021, 13:51
innym tez sie nalezy juz tak sie nie szczyccie ta libusza sa lepsze wioski i soltysi niz w libuszy,,,,
JJ
JJ 17.07.2021, 15:19
To co stoi na przeszkodzie aby w twojej wiosce "lepszy" soltys zglosil sie do takiego programu. I przekonal ludzi aby glosowali.KK widze ze zazdrosc zrzera.
ellaa
ellaa 17.07.2021, 10:53
a mnie sie to bardzo podoba , bo wymagalo to mobilizacji wiekszej czesci naszej wsi ,a teraz to raczej kazdy sobie woli. Wiec brawo Libusza!

Pozostałe