A Ty? Kiedy dowiedziałeś się o awarii? [ANKIETA]

  • 30.07.2021, 16:30
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

A Ty? Kiedy dowiedziałeś się o awarii? [ANKIETA] Fot. ilustracyjne/freepik
Zapraszamy Was do udziału w ankiecie na temat częstych ostatnio przerw w dostawie wody. Być może w naszym regionie powinny pojawić się nowe metody informowania o takich zdarzeniach?

 

W ciągu kilku ostatnich dni informacje o wyłączeniu wody dotyczyły bardzo wielu mieszkańców naszego regionu. Chociaż staramy się możliwie szybko przekazywać Wam te informacje, to niestety, nie zawsze docierają one odpowiednio szybko.

W przypadku zdarzeń nagłych: awarii, przekazanie informacji następuje możliwie szybko po jej pojawieniu się. Najważniejsza zawsze jest informacja o tym, kiedy możliwy jest powrót wody do kranów w naszych mieszkaniach. Jeśli są to planowane wcześniej przerwy dostaw wody, chcielibyśmy być o tym informowani z odpowiednim wyprzedzeniem, a nie wtedy, kiedy remont sieci już się rozpocznie. Nieprzypadkowo informacje z przerwami w dostępie do energii elektrycznej są jednymi z tych informacji, które najchętniej czytacie na naszym portalu!

Zapraszamy Was do udziału w ankiecie: w jaki sposób do tej pory dowiadywaliście się o przerwie w dostawie wody w Waszym regionie?

Komentujcie: jaki system informowania wydaje się Wam najskuteczniejszy i jakiego oczekiwalibyście?

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zupka
zupka 31.07.2021, 16:26
przepraszam, chodzilo mi o rastauracje ,, stary dworzec,, w Zagorzanach. sorry. wie ktoś coś.
zupka
zupka 30.07.2021, 22:32
może ktoś wie,dlaczego restauracja dworcowa nie przyjmuje gości na miejscu w ostatnim czasie,a ogłasza się z_: obiadem dnia:(. Kiedy będzie można tam zjeść?
Juzik
Juzik 30.07.2021, 21:23
Sms to miasto przysyla jak reklamuje impreze albo termin podatku się zbliża. Ale o awarii wody juz nie ... dlaczego?

Pozostałe