Pierwszy przypadek covid-19 w gorlickiej podstawówce. Zdalne nauczanie wisi nad szkołą

  • 13.09.2021, 13:09
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Pierwszy przypadek covid-19 w gorlickiej podstawówce. Zdalne nauczanie… Fot. ilustracyjne/freepik
U jednego z uczniów Miejskiego Zespołu Szkół numer 6 w Gorlicach potwierdzono zakażenie koronawirusem.

 

Jak informuje nas Wojciech Zapłata, kierownik wydziału Oświaty, Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Gorlicach:
 

Najpewniej jeszcze dzisiaj zapadnie decyzja o przejściu w tryb zdalnego nauczania dla całej klasy chorego chłopca i części kolejnej klasy.


Wszystko za sprawą wspólnych lekcji wychowania fizycznego, w której uczestniczył uczeń, u którego wykryto wirusa. W sumie chodzi o 26 nastolatków, którzy będą musieli przez najbliższe dni uczyć się zdalnie.

Chory chłopiec jest pod opieką medyczną.

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

masakra
masakra 14.09.2021, 19:26
Jak widzę te minusowanie, to mnie aż śmieszy xD Serio tyle stać na was? Żeby wściekle minusować komentarze, a zwłaszcza te, które są może i ujmę to tak niepoprawne politycznie? Chyba, że to jakieś zawody w największej ilości minusów o.O
Żebyście tak wściekle minusowali przy innych artykułach, nie związanych z covid.... A najlepiej komentowanie wyłączyć i ocenianie.
v
v 14.09.2021, 18:49
kilka klas w Kromerze na zdalnym od jutra (15.09.2021)
tralala
tralala 14.09.2021, 09:33
Zamiast się kłócić to usiądźcie, i pomyślcie, jak wyglądałby ten artykuł, gdyby zaczynał się tak:
"U jednego z pracowników marketu..."

Kto miał zrozumieć, to zrozumiał. Pozdrawiam.
Ona
Ona 13.09.2021, 20:16
To jest chore w szkole 6 wykryto kowida u 1 ucznia. parenascie dzieci wyslano na kwarantanne a co z domownikami tych uczniow jak bedzie wiecej chorych dzieci to ich rodziny beda siac zaraze po miescie czemu wszyscy domownicy nie sa na kwarantannie? to jest chore
Agata
Agata 15.09.2021, 11:55
Bo w covidzie nie chodzi o logike dziecko katar pewnie mialo i nic wiecej poza tym w statystykach miasta w tamtym czasie byla tylko 1 osoba wiwc nikt z rodziny nie ma wirusa pytanie skad to niby zlapalo poza tym dodatni wynik wyjdzie tez przy opryszce zapaleniu dziasel gardla a nawet od zepsutego zeba moja kuzynka pracuje w laboratorium w krakowie i sama mowila ze ludzi z opryszczkami do domu goni bo zawsze dodatni wynik wychodzi . Teraz jest sezon grypowy wiec norma ze beda dodatnie wyniki nie istniwja testy do covida bo nikt tego wirusa niewyizolowal taka prawda a ludzie jak posluszne owce na testy leca
adam1
adam1 13.09.2021, 19:12
Zrobic drugi test, wyjdzie negatywny
STOP 1449
STOP 1449 13.09.2021, 18:54

STOP przymusowi szczepień, STOP segregacji sanitarnej. Obudź się Polsko.
Stop compulsory vaccination. Stop sanitary segregation. Wake up Poland.
Inkwizycja
Inkwizycja 13.09.2021, 18:27
Zamknąć cały powiat, natychmiast. Najlepiej na jakieś 2-3 miesiące. I wszyscy po trzy maseczki naraz niech noszą - nawet w domu. Zaszczpieni mogą nosić dwie. Ujarzmimy bestię.
Betti
Betti 13.09.2021, 17:33
Skąd ma ten covid?,<teraz wszystkie dzieci ich rodziny sąsiedzi na testy?ale baby z Sanepidu będą zarobione!
Komentator
Komentator 13.09.2021, 22:46
Baby z sanepidu sa caly czas chyba zarobione, bo u mojego dziecka w przedszkolu covid potwierdzili u jednej osoby w tamtym tygodniu a dzisoaj po poludniu przedszkole poinformowalo o kwarantannie. Sanepid sie jeszcze nie odezwal...
marek
marek 13.09.2021, 15:44
jaka to szkoła?
Aga
Aga 13.09.2021, 18:09
na hallera
Kris
Kris 13.09.2021, 17:47
Jest jak Byk napisane w nagłówku.!!!!
Amanita
Amanita 13.09.2021, 15:27
Co za idiota robi test dziecku? Ręce opadaja.
miki
miki 15.09.2021, 14:47
Tak opadają , ale na twoją głupote
strona wuwuwu
strona wuwuwu 13.09.2021, 13:47
"potwierdzono zakażenie koronawirusem"
Jaką metodę badawczą zastosowano? Polskie Centrum Akredytacji napisało, że:
"Spośród 86 laboratoriów wykonujących badania w kierunku SARS-CoV-2 na potrzeby Ministerstwa Zdrowia, 20 posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji udzieloną w odniesieniu do wymagań norm akredytacyjnych: PN-EN ISO/IEC 17025 lub PN-EN ISO 15189.
Należy jednakże podkreślić, że żadna z udzielonych przez PCA akredytacji dla tych laboratoriów nie obejmuje swoim zakresem wykonywania badań w kierunku SARS-CoV-2. "

Coś dodać? Dobranoc Państwu.
Aha. Dziennikarzom polecam rachunek sumienia. O ile takowe posiadają.
Szkodagadac
Szkodagadac 13.09.2021, 22:08
Jak to jaka metodę
Test w biedrze kupili i wyszło hahaha
wer
wer 13.09.2021, 17:57
Zamiast być aktywnym tylko w internecie proponuję ci żebyś się publicznie zaraził covid-19 i udowodnił nam wszystkim że to nie istnieje i to jest wszystko jedno wielkie kłamstwo. W nagrodę dostaniesz od nas stronę www na której wszystko opiszemy jak nam udowodniłeś że to nie była prawda.
masakra
masakra 14.09.2021, 19:28
Proponowanie komuś zarażenie się covidem, to już szczyt idiotyzmu, mega słabe i braku inteligencji, serio? No ale typowe.... Na tyle cię stać fachowcu internetowy? :/ Naprawdę - weź się, proszę, do roboty, zrób coś kreatywnego.
strona wuwuwu
strona wuwuwu 13.09.2021, 18:59
Czy ja piszę, że covid 19 nie istnieje? Gdzie? W którym miejscu? Ja tylko pytam o rzetelność. Wie Pan, co to jest PCA?
Gfdgj
Gfdgj 13.09.2021, 22:09
Oj chyba nie wie niestety
wer
wer 13.09.2021, 19:58
Gdybyś wiedział ułamek tego co ja wiem o PCA i Olborskiej w szczególności, to nigdy byś się na tę instytucję nie powoływał. A teraz skup się i słuchaj: brak akredytacji na wykonywanie badań wcale NIE świadczy o tym, że ich wyniki są nieprawidłowe i można je kwestionować wyłącznie na podstawie braku akredytacji, której nie zrobili w Polsce. Bo możesz ja zrobić za granicą.
strona wuwuwu
strona wuwuwu 14.09.2021, 08:50
Nieoficjalnie, to można o PCA (i różnych takich, jak np. UDT) różne rzeczy myśleć i pisać. To wiem doskonale, proszę Pana :)
Ale skoro napisali, co napisali i tego nie odwołali, to już, hmm...
Sprawdzam wszystko
Sprawdzam wszystko 13.09.2021, 16:09
"Spośród 86 laboratoriów wykonujących badania w kierunku SARS-CoV-2 na potrzeby......"
Zamieszczono tu fragment komunikatu z kwietnia 2020 roku.😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃 Tak prezentuje się rzetelność wpisów internetowych antycocidowców. GRAtULUJĘ i polecam rachunek sumienia.
strona wuwuwu
strona wuwuwu 14.09.2021, 08:02
Do dziś nie odwołany żadną decyzją. Jeszcze raz - czy ja piszę, że covid nie istnieje?
wer
wer 13.09.2021, 19:59
Nie rachunek sumienia tylko lobotomię.

Pozostałe