Nagrody wręczone! Oto laureaci powiatowego konkursu literackiego

  • 23.09.2021, 14:54
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Nagrody wręczone! Oto laureaci powiatowego konkursu literackiego Fot. haloGorlice
Dzisiaj (23 września) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach obyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom i wyróżnionym w Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Literackim „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów”.

 

Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Gorlicach, Urząd Miejski w Gorlicach i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gorlicach wręczyli wicestarosta Powiatu Gorlickiego Stanisław Kaszyk i dyrektor MBP w Gorlicach Joanna Kalisz-Dziki.

 

Główną ideą, organizowanego od kilkudziesięciu lat Powiatowego Konkursu Czytelniczego, jest promocja czytelnictwa i wartościowej literatury. Cieszymy się, że i w tym roku, mimo zmienionej formuły konkursu, ten cel został osiągnięty. Jeden z uczestników tak napisał „Dziękuję, za wspaniałą inicjatywę i działalność. Przeczytałem wspaniałe utwory, po które pewnie bym nie sięgnął, gdyby nie konkurs”. Uczestnicy podjęli niemały trud biorąc udział w tych czytelniczo-literackich zmaganiach. Na potrzeby konkursu przeczytali dwie książki, do wybranej napisali opowiadanie ukazujące dalsze losy bohaterów, zgłosili swój udział, spełniając wszystkie wymogi regulaminu. Serdecznie im dziękujemy i jeszcze raz gratulujemy! – czytamy na stronie miejskiej biblioteki.

 

Nasz portal objął patronat medialny nad konkursem, dlatego będziemy mieli niezwykłą przyjemność opublikować trzy nagrodzone prace. Zapraszamy Was do lektury pierwszego opowiadania już jutro, a kolejnych w sobotę i w niedzielę.

Barbara Ćmiech

Zdjęcia (14)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe