Chór Cantores Carvatiani zaprasza na warsztaty rozwoju wokalnego

  • 15.10.2021, 14:34
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

Chór Cantores Carvatiani zaprasza na warsztaty rozwoju wokalnego Fot. Cantores Carvatiani
Stowarzyszenie Cantores Carvatiani zaprasza członków chóru Cantores Carvatiani do udziału w projekcie „Inspiratorium – rozwój pasji i tradycji śpiewaczych chóru Cantores Carvatiani”.

 

Celem projektu jest wokalny i społeczny rozwój zespołu poprzez udział w warsztatach pracy w grupie i warsztatach rozwoju wokalnego zwieńczonych spotkaniem integracyjnym.

Serdecznie zapraszamy członków chóru do uczestnictwa w wydarzeniu. Zgłoszenia kierować prosimy do koordynatora projektu na próbach chóru we wtorki w godzinach 18 do 20 lub elektronicznie na adres: [email protected]

Warsztaty wokalne odbędą się w Kasztelu w Szymbarku 23 października 2021 w godzinach od 10 do 14. Zajęcia poprowadzi dr Monika Brewczak. Uczestnicy będą pracować nad rozwojem skali głosów, intonacją, techniką oddechową, dykcją, barwą oraz higieną głosu. Wykorzystane zostaną ciekawe ćwiczenia plastyki ciała w ukierunkowaniu na techniki wokalne.


Warsztaty „Wspólna praca w zespole”, które odbędą się 6 listopada 2021 w godzinach od 11 do 18 w Gościńcu Dworskim w Ropie, wesprą członków zespołu w budowaniu relacji, współpracy, zaufania. W trakcie spotkania stworzona zostanie przestrzeń do wypowiedzenia swoich aktualnych potrzeb dotyczących obecności w zespole – w atmosferze otwartości i uważności. Zajęcia poprowadzi tutorka Weronika Idzikowska.


Spotkanie integracyjne odbędzie się 6 listopada 2021 (sobota) podsumuje wydarzenie i pozwoli wypracować wspólne plany na przyszłość.

Wydarzenie realizowane jest dzięki wsparciu finansowemu w ramach konkursu Małopolska Lokalnie 2021.

 

 

 

Materiał nadesłany: Cantores Carvatiani

Justyna Miarecka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe