Lekkim krokiem, w kapeluszach – Senioriada 2022 czyli piękno wieku dojrzałego

  • 23.06.2022, 12:09
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Lekkim krokiem, w kapeluszach – Senioriada 2022 czyli piękno wieku dojrzałego Fot. UG w Sękowej/halogorlice.info©
We wtorek (21 czerwca) w Sękowej na terenie Orlika odbyła się Senioriada 2022, czyli impreza dedykowana najstarszym, ale nadal pełnym życia mieszkańcom naszego regionu.

 

Senioriada 2022 była spotkaniem zorganizowanym dla najstarszych mieszkańców regionu, którzy chcą pozostać aktywnymi i włączać się w życie społeczne. Spotkanie stało się okazją do rozmowy, wymiany doświadczeń i wspaniałej, wspólnej zabawy.

 

Elegancki koktajl na trawie

Impreza rozpoczęła się o godz. 16 na sękowskim Orliku.W czasie powitania życzono zebranym seniorom zdrowia, które ma być gwarancją radości i utrzymującej się pogody ducha: niezależnie od tego, jaka liczba widnieje już w metryce.

Po oficjalnym rozpoczęciu seniorzy urządzili paradę kapeluszy. Elegancki pokaz na świeżym powietrzu wzbudził niemało emocji: wszystkie, pozytywne! Pokaz mody był okazją do wspaniałej zabawy. Modelki prowadzono eleganckim szpalerem, po czerwonym dywanie. Któż, jeśli nie seniorzy, zasługują na takie właśnie ścieżki?

Projekty kapeluszy pomysłu Iwony Tumidajewicz sprawiły, że klimat imprezy stał się wyjątkowy: radosny, pełen śpiewu i tańca. Czas zgromadzonym umilił koncertem Mateusz Mijal.

Seniorzy mogli również wziąć udział w sesji fotograficznej pod hasłem „Kapelusze mają duszę”.

 

Źródło info: UG w Sękowej

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe