Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama TERMIX, znicze, wkłady, kwiaty - Przedmieście Dolne 73, Biecz - telefon 607 063 057 lub 501 569 020
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki - skorzystaj z promocji między 27 października a 9 listopada 2025
ReklamaRestauracja Galicja już otwarta, Klęczany 213 - Przyjdź, poczuj smak i atmosferę!
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, 38-312 Ropa - u nas kupisz: ceramika, armatura, płytki, wanny, kabiny, meble łazienkowe - OFERUJEMY: wizualizację 3D, fachowe doradztwo - SPRAWDŹ OFERTĘ - tel. 733 920 260
ReklamaStudio Treningu Personalnego, ul. Ogrodowa 2, Gorlice, tel. 535 990 898

Kolizja osobówki z ciężarówką, wymuszenie pierwszeństwa i pijany kierowca bez uprawnień

Podziel się
Oceń

Początek tygodnia na drogach Gorlickiego przyniósł kilka kolizji oraz zatrzymanie kierowcy na podwójnym gazie. Oto niektóre ze zdarzeń.
Kolizja osobówki z ciężarówką, wymuszenie pierwszeństwa i pijany kierowca bez uprawnień

Autor: Foto: ilustracyjne

W poniedziałek (16 marca) kilka minut przed godziną 13 na ulicy Okulickiego w Gorlicach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę bmw. 

Jak się okazało, mieszkaniec Ropicy Polskiej wsiadł za kierownicę samochodu, mając w organizmie blisko 2,4 promila alkoholu, a ponadto nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami. Po policyjnych czynnościach został zwolniony do domu, a jego samochód mundurowi przekazali wskazanej osobie. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i jazdę bez uprawnień odpowie przed sądem – mówi aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Godzinę później na ulicy Kościuszki w Gorlicach doszło do kolizji samochodu ciężarowego i osobówki. Kierowca tego pierwszego w sposób nieprawidłowy wykonywał manewr zmiany kierunku jazdy (skręcał w prawo), a w tym czasie kierowca jadącego za nim audi próbował go wyprzedzić z prawej strony. Obaj kierowcy zostali ukarani mandatami i punktami.

Kolejna godzina przyniosła kolizję na ulicy Fuska w Bieczu, gdzie kierowca osobówki wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa hyundaiowi i doprowadził do stłuczki. Sprawca został ukarany 220 zł mandatem i punktami.

 

 

 


Napisz komentarz

Komentarze

Kopernika 18.03.2020 21:30
Policja lubi coś tą ulicę Kościuszki, czy tam nie umieją się ludzie bronić, czy ludzie na siebie wzajemnie donoszą?!

Juliusz 18.03.2020 21:17
Zwolniony do domu.?Ten pierwszy powinien być od razu aresztowany i potem wyrok bo jeżdżąc po pijaku jest potencjalnym mordercą i mógł kogoś zabić.

Kuracjusz 18.03.2020 22:06
ewidentne kłamstwo. przejechał kilkanascie metrów ze strefy zagrożenia pożarem bo by się ten samochód spalił.

kierowca 18.03.2020 19:36
Jeżeli kierowca skręcał w lewo, to jadący za nim miał prawo wyprzedzić go z prawej strony.

Yutu 18.03.2020 21:49
Czytaj uwaznie. Skrecal w prawo , a ze ciezarowka to nie osobowy to zajechal na lewy pas zeby sie wyrobic przy skrecie. A cwaniak w tym czasie chcial go wyprzedzic.

Mieszkaniec 18.03.2020 19:36
Ulica Kościuszki to ulica Konfliktowa.

tralala 18.03.2020 19:34
Przypominam, że 2,4 promila to dokładnie 0,923 w skali Durczoka, a więc poniżej normy.

ROBI 18.03.2020 17:06
O proszę , jeszcze się coś dzieje na świecie oprócz koronawirusa :)

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
Reklama15, 16 listopada 2025 - Ekspedycja Słodkości, Ekspedycja Orientalna, DARMOWE DMUCHAŃCE - Arena Gorlice
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 3°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama