Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama KEBAB PARK – otwarcie wrzesień 2022 – Jesteśmy na Rydarowskiej 6
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama Jagna Marczułajtis-Walczak – spotkanie w Gorlicach | 26 września 2022, godz. 16.30 – Dwór Karwacjanów i Gładyszów

Startuje szósta edycja Kromer Festival Biecz!

Oceń

Jeśli jeszcze nigdy nie braliście udziału w koncertach bieckiego festiwalu, to nadarza się wyjątkowa okazja, aby nie wychodząc z domu móc uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, w obcowaniu z kulturą wysoką.
Startuje szósta edycja Kromer Festival Biecz!

 

Pandemiczna rzeczywistość skutecznie pokrzyżowała plany organizatorów, artystów i słuchaczy, którzy nie będą mogli w tym roku tak licznie uczestniczyć w koncertach na żywo. Szukając pozytywnych stron całej sytuacji, proponujemy Wam obejrzenie i wysłuchanie koncertów online. Organizatorzy festiwalu stanęli bowiem na wysokości zadania i muzyka z najwyższej półki będzie dostępna dla wszystkich i bez wychodzenia z domu.

Zarówno artyści, jak i instytucje, organizatorzy, osoby odpowiedzialne musieliśmy odpowiedzieć sobie na pytanie o sposób przekazu, walkę o umożliwienie obcowania z kulturą wysoką, a nade wszystko zadbania o naszych wiernych słuchaczy i melomanów. Rewolucja, która nadaje zatem nowy rys Festiwalowi, poszerza konstruowaną wcześniej definicję dialogu – główną ideą staje się korelacja i przenikanie się świata realnego z internetowym – muzyką na żywo z muzyką na żywo oddzielającą słuchaczy od artystów. Oto rewolucja! – podkreśla Paweł Szczepanik, dyrektor artystyczny Kromer Festival Biecz.

Festiwal stratuje już dzisiaj (24 lipca) i potrwa do niedzieli (26 lipca). Koncerty transmitowane będą za pośrednictwem social mediów i strony internetowej Kromer Festival Biecz, a nadawane będą nie tylko z bieckich świątyń – Kolegiaty pw. Bożego Ciała i  Kościoła pw. św. Anny, ale również m.in. z Paryża, Bazylei, Londynu i Berlina.

Organizatorami Kromer Festival Biecz online są: Gmina Biecz oraz Bieckie Centrum Kultury.

Dokładny program festiwalu dostępny jest TUTAJ


Napisz komentarz
Komentarze
toom 24.07.2020 21:47
niech sie burmistrz zastanowi dla kogo to organizuje bo impreza jest oplacana z naszych podatkow a nie z prywatnej kieszeni , mieszkancy gminy potrzebuja innej rozrywki a nie sluchania smetow.

Widz 26.07.2020 10:38
Nie ważne kto słucha, ważne kto na tym zarobi!!! Niech burmistrz powie coś wiecej o powołanych dyrektorach tej imprezy!

gina 26.07.2020 22:11
mieszkańcy Biecza potrzebują wspaniałych discopolowców a nie kultury , przy okazji do wszelakich cepów jeżdżących z zamiarem pokazania kto ma najgłośniejszy wydech - miejcie odrobinę kultury nie róbcie z Biecza wiochy

toom 27.07.2020 13:50
frekwencja mowi sama za siebie czyli zainteresownania tego typu muzyka zeroooo a co do wydechu to masz racje wiocha.

CHORE TO 24.07.2020 09:52
A CO WIRUSA W BIECZU JUŻ NIE MA??????????????????????????????????

ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023