Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Gorlice. Potrącenie pieszej na ul. Bieckiej AKTUALIZACJA

Oceń

Dzisiaj (18 listopada) około godz. 18.35 w okolicy Starostwa Powiatowego w Gorlicach doszło do poważnego zdarzenia drogowego.
Gorlice. Potrącenie pieszej na ul. Bieckiej AKTUALIZACJA
Autor: Fot. nadesłane przez Czytelnika

 

Kierująca pojazdem osobowym z niewyjaśnionych w tym momencie przyczyn uderzyła w przechodzącą po pasach kobietę. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane służby ratunkowe i policja.

Poszkodowana kobieta została opatrzona w karetce i zabrana do gorlickiego szpitala. Jej stan zdrowia w tym momencie nie jest znany.

Policjanci ustalają przyczyny tego nieszczęśliwego incydentu drogowego. Utrudnienia dla kierujących w tym miejscu trwały ponad 2 godziny.

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

Wszystko wskazuje na to, że kierująca fiatem, mieszkanka Ropy, na oznakowanym przejściu dla pieszych nie ustąpiła pierwszeństwa gorliczance, która znajdowała się już na pasach i potrąciła kobietę. Piesza z obrażeniami ciała została zabrana do gorlickiego szpitala, gdzie pozostała. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi gorlicka komenda – powiedział w  rozmowie z nami aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.


Napisz komentarz
Komentarze
kierowiec 22.11.2020 20:43
Coś z tymi kierowcami z Ropy jest... we mnie też walnął gość z Ropy gdy wymusił pierwszeństwo.

Adam 19.11.2020 11:17
Najlepiej zrobić przejścia dla pieszych nad lub pod ziemią. A nie co 100 metrów. To raz a dwa są korki w Gorlicach ludzie nie poczeka tylko szybko idą. W Gorlicach jest wiele rzeczy do poprawy.

Wibowit 19.11.2020 19:30
dobre pomysły jak ze snów. ciekawe kto by za to zapłacił i komu by się chchiało po takich chodzić niewiadomo ile metrów.

MrRed 19.11.2020 11:00
tam jest ciemno jak w !!!! Bardzo ciemno. powinno być podświetlenie tego konkretnego przejścia tak samo jak zrobiono to przy ul. Legionów!

eewff 19.11.2020 10:33
mieszkańcy ropy powinni jezdzic rykszami od dawna wiadome. Chociaż może lepiej autobusem. Ciekawe ze nie ma tyle wypadków spowodowanych przez ludzi z Szymbarku, Ropicy albo nawet Biecza.

pieszy 19.11.2020 09:20
Znalazłem rozwiązanie problemu potrącenia na pasach, wystarczy że pieszy poczeka aż samochody się zatrzymają przed pasami. Stojący samochód nikogo nie potrąci. Przynajmniej ja tak robię. Nie ma za co, nie dziękujcie.

~~~~ja 19.11.2020 18:21
A może kierowcy poczekają aż przejdą piesi? Tak przynajmniej mówi prawo o ruchu drogowym (i nie mówię o wtargnięciu pieszego, bo tu na pewno do tego nie doszło)... ale widać po ilości łapek pod komentarzem @pieszy w górę widać, że mało, który kierowca je zna stąd i potracenia. Za potrącenie na pasach gdy zawini kierowca powinni bezwzględnie zabierać prawo jazdy dożywotnio. Może wtedy niektórzy by nauczyli się jeździć zamiast wypisywać głupoty w internecie.

obserwator 19.11.2020 19:57
za wejście na pasy przed jadący samochód powinni pieszemu do głowy przybijać taka syrenę jak mają radiowozy żeby kierowca mógł takiego pieszego zobaczyć w każdych warunkach. wtedy za potracenie na pasach zabieranie prawa jazdy, może wtedy ludzie nauczyli by się chodzić po drodze jak należy

Poirytowana 21.11.2020 00:11
Nie pisz jak nie wiesz jak było, dostawca pizzy który przyspieszył, bo pewnie dostała telefon ze zjebą od szefa że klient się skarży, bo za długo czeka.

Żenada 21.11.2020 10:29
Poirytowana, Ty też nie pisz,jak nie wiesz jak było. Byłaś,widziałaś,słyszałaś? Niee,tylko to są Twoje głupie domysły.

Poirytowana 05.12.2020 12:15
Nawet nie wiesz jak się mylisz. Osobiście dotyczy mnie to zdarzenie!!!!!!!

Hmmmm345 20.11.2020 07:23
A jak zawini pieszy mandat 50zl???

KGRrrr 20.11.2020 11:42
Nie wiem czego nie rozumiesz, kto wygra w starciu auto vs człowiek? Raczej łatwo się domyślić. Prawo to jest szczegół bo chyba lepiej poczekać i przejść normalnie, a nie wje**ć się pod koła i potem płacz bo potrącenia, tym bardziej w nocy

Lepiej się spóźnić, ale dotrzeć cało 20.11.2020 15:54
Że pieszy poczeka aż samochód się zatrzyma, to są głupoty?? Myślę, że ktoś o podpisie "pieszy" mówi bardzo mądrze, stąd te łapki w górę!! Przecież można się domyśleć, że ta kobieta nie zauważyła pieszego (bo ciemno, bo szarówka , bo pogoda taka, a nie inna) a nie stwierdziła " potrącę panią na pasach, bo tak". Oczywiście większość kierowców ustępuje pieszemu, ale warunek jest taki, że go musi zauważyć i dlatego właśnie, dla własnego bezpieczeństwa, stwierdzenie " że pieszy poczeka aż samochody się zatrzymają przed pasami" jest jak najbardziej rozsądne - też tak robię.

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a