Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama X edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego Dwa Oblicza w Karpackiej Troi 19-21 sierpnia 2022

Sebastian Guzik, znaczy wielki. Enduro Team Gorlice czyli promocja na dwóch kółkach

Oceń

Urząd Miejski w Gorlicach przekazał niezwykłą informację. Motocyklista pochodzący z Kobylanki odnosi sukcesy na światową skalę. Z dumą nosi przy tym emblemat informujący o tym, że pochodzi właśnie z naszego regionu.
Sebastian Guzik, znaczy wielki. Enduro Team Gorlice czyli promocja na dwóch kółkach
Autor: Fot. facebook/Enduro Team Gorlice

 

Jak czytamy na stronie UM w Gorlicach:

W sezonie 2021 brał udział w zawodach enduro/crosscountry, w których osiągał duże sukcesy! Wygrał cztery na pięć rund Pucharu Polski Południowej Cross Country, co w klasyfikacji generalnej dało motocykliście najwyższą pozycję na podium i tytuł Mistrza Pucharu Polski Południowej Cross Country w klasie Expert!

Sebastian Guzik promował także Miasto Światła w trakcie Mistrzostw Świata Hard Enduro WESS, które odbyły się 11-12.09.2021 r. w Hiszpanii. W tym starciu odniósł kolejne sukcesy! W 1 dzień wyścigu, wygrał rywalizację w swojej klasie – Expert, a w klasyfikacji generalnej na świecie zajął wysoką, 37. pozycję! W drugi dzień z kolei, wywalczył 57. pozycję na świecie.

 

Informację zamieścił na swoim >>>facebookowym profilu FB Enduro Team Gorlice

 

 

Jeśli chcecie poczuć chociaż namiastkę emocji, które towarzyszą kierowcy w czasie takiego przejazdu, subskrybujcie kanał YouTube ekipy Enduro Team Gorlice. Znajdziecie tam np. takie prezentacje:

 

 

Źródło info: Enduro Team Gorlice, UM w Gorlicach


Napisz komentarz
Komentarze
Nie! 29.10.2021 09:56
Promocja bydła, które rozjeżdża nie swoje pola i lasy! Pełno tych moto-prostaków w powiecie tylko dziwnym przypadkiem nigdy nie niszczą, hałasują i smrodzą u siebie! Czekajcie, fotopułapki już się instalują i zabawa się skończy!

won! 29.10.2021 12:52
Mnie jeden burak na crosie uszkodził auto i sp... Nawet nie poznasz kto bo w kasku

Ja 24.10.2021 18:31
Gratulacje!

DUMNY 23.10.2021 21:42
chlopak jest dumny a miasto GORLICE TEZZZZZZZZZZZZ

ReklamaPowiat Gorlicki zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w finansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pilotażowym programie „Aktywny Samorząd” 2022
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
a