Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Awans zawodowy Karoliny Stabach, nauczycielki z gorlickiej Górki

Oceń

To kolejna dobra wiadomość, a jednocześnie potwierdzenie tego, że gorliccy nauczyciele starają się rozwijać, by jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki. Nauka języka angielskiego zajmuje w przestrzeni szkolnej szczególne miejsce. Cieszy więc awans zawodowy kolejnego nauczyciela tego przedmiotu.
Awans zawodowy Karoliny Stabach, nauczycielki z gorlickiej Górki
Autor: Fot. Starostwa Powiatowego w Gorlicach

 

Na stronie Starostwa Powiatowego w Gorlicach pojawił się właśnie komunikat o awansie zawodowym nauczycielki gorlickiej „Górki”, Karoliny Stabach.

Uroczyste nadanie aktu mianowania nastąpiło wczoraj (2 grudnia) w obecności dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach oraz dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu.

Po zdaniu egzaminu oraz złożeniu ślubowania Karolina Stabach dołączyła do grona nauczycieli mianowanych.

Jak mówiła starostwa, Maria Gubała, gratulując awansu:

Niech Pani pasja i profesjonalizm w nauczaniu i wychowaniu młodzieży niesie ze sobą poczucie spełnienia i dumy z własnego udziału w kształtowaniu przyszłości młodzieży powiatu gorlickiego. Życzę z całego serca aktywnych i chętnych do pracy uczniów, sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym.

 

System awansu zawodowego ma być jednym z motywatorów w pracy nauczycieli. System, choć często opisywany jako niedoskonały, pokazuje jednak jasną ścieżkę awansu zawodowego dla wszystkich osób rozpoczynających tę pracę.

 

Źródło info: Starostwo Powiatowe w Gorlicach


Napisz komentarz
Komentarze
Maniek 04.12.2021 15:05
Gratulacje dla pani, która uzyskała mianowanie. Ale... na czym polega wyjątkowość tego mianowania, że jest tak eksponowane w mediach? Bo nie rozumiem? Przecież większość nauczycieli jest mianowana, więc w czym rzecz?

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a