Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Dagmara Bieniek: W domu mam blisko setkę zwierzaków

Oceń

Pod artykułem o egzotycznych zwierzętach, które mają w domach mieszkańcy naszego powiatu, pojawiło się sporo komentarzy ze zdjęciami od naszych Czytelników. Jeden z nich szczególnie nas zainteresował, bo dodała go nastolatka, a zdjęć różnych gatunków zwierząt było aż kilka.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

Bez wahania postanowiliśmy skontaktować się z autorka owego komentarza, czyli z Dagmarą Bieniek i jej rodzicami. Na szczęście do tematu nagrania podeszli równie ochoczo jak my!

I tak pewnego piątkowego popołudnia naszą redakcję odwiedzili: pan modliszka, dwie gekonice i trzy „niewielkie” ślimaczki. No i Daga!

Posłuchajcie naszej rozmowy, a dowiecie się, czy pan modliszka zawsze staje się kolacją dla pani modliszki, jakie zachcianki mają gekony i jak duże będą ogromne ślimaki, które w tej chwili są jeszcze maluszkami. Będzie też o żabkach, rybkach, psach, koniach, pająkach, wężach... Musicie przyznać, że rozrzut jest dość duży, a takich miłośników zwierząt ze świecą szukać.

Młoda bieczanka swoją wiedzą może zawstydzić niejednego przyrodnika. Doskonale zna swoje zwierzaki, a opowiada o nich z tak ogromnym zaangażowaniem i sercem, że... sami posłuchajcie!

 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a