Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama X edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego Dwa Oblicza w Karpackiej Troi 19-21 sierpnia 2022

W meczu na szczycie niespodzianki nie było

Oceń

Młodzicy MKS-u Gorlice podejmowali dziś, niepokonaną do tej pory, drużynę lidera ligi Koronę Kraków. Emocje w tym meczu były do końca, a gospodarze wierzyli, że są w stanie sprostać faworyzowanej drużynie ze stolicy Małopolski.
W meczu na szczycie niespodzianki nie było
Autor: Fot. halogorlice.info ©

 

Podopieczni Ludwina Marka Ludwina bardzo chcieli zdetronizować krakowską ekipę, z którą przegrali na wyjeździe 91:34. Jednak to drużyna przyjezdna postawiła bardzo wysokie warunki gorlickiemu zespołowi i to ona sięgnęła po zwycięstwo.

MKS Gorlice - Korona Kraków 48:62


Od samego początku krakowianie zdobyli przewagę i nie pozwalali gospodarzom na wiele. Dopiero w trzeciej kwarcie MKS-owi udało się przekroczyć granicę 20 punktów, a drużyna przeciwna miała ich o 18 więcej (23:41). Od tego momentu do głosu doszli gorliczanie, którzy na kilka minut przejęli inicjatywę i zmniejszyli dystans do przeciwnika na 10 punktów (38:48 po 3. kwarcie).

Ostatnia dziesiątka, tylko na samym jej początku, dawała złudzenie gorliczanom, że uda się pokonać lidera rozgrywek z Krakowa. Niestety kilka prostych błędów i strat przy dobrze grających przyjezdnych rozwiało marzenia o dobrym wyniku w hali Zespołu Szkół nr 4.

Krakowianie kontrolowali przebieg spotkania do końca i mogli cieszyć się z dziewiątego z rzędu zwycięstwa w lidze.

Młodzicy MKS-u Gorlice są teraz na drugim miejscu w tabeli z trzema porażkami na koncie. O tym, czy obronią tę dobrą lokatę zadecydują kolejne mecze, a zwłaszcza ostatni z Regisem Wieliczka, z którym będą się bić o miano wicelidera.


Tabela młodzików U-13 M (stan na 19.03.2022):

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPowiat Gorlicki zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w finansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pilotażowym programie „Aktywny Samorząd” 2022
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
a