Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama X edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego Dwa Oblicza w Karpackiej Troi 19-21 sierpnia 2022

Ropa. Zderzenie rowerzysty i samochodu osobowego [AKTUALIZACJA]

Oceń

Dzisiaj (2 kwietnia) kilka minut po godz. 13 służby ratunkowe zostały wezwane do zdarzenia drogowego w Ropie (pow. gorlicki).
Ropa. Zderzenie rowerzysty i samochodu osobowego [AKTUALIZACJA]
Autor: Fot. OSP KSRG Ropa

 

Około 200 m od skrzyżowania dróg powiatowych z Ropy do Uścia Gorlickiego i Brunar doszło do zderzenia rowerzysty i pojazdu osobowego.

Do akcji zadysponowano straż pożarną, karetkę pogotowia i policję. Strażacy zabezpieczyli miejsce tego incydentu drogowego, a ratownicy opatrzyli poszkodowanego mężczyznę, który poruszał się jednośladem.

Na całe szczęście rany odniesione w tej kolizji nie były groźne i skończyło się na zadrapaniach i niegroźnym urazie głowy wymagającym szycia.


AKTUALIZACJA (KPP w Gorlicach, godz. 19.30)

W okolicy skrzyżowania dróg z Brunar do Ropy doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem osobowym, mieszkaniec gminy Uście Gorlickie, najechał na rowerzystę, który przemieszczał się w tym samym kierunku co pojazd – informuje rzecznik gorlickich mundurowych, asp. Gustaw Janas.

Wskutek tego zdarzenia rowerzysta, mieszkaniec gminy Ropa, doznał obrażeń ciała i został zabrany do gorlickiego szpitala. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia, czy zdarzenie to zostanie zakwalifikowane jako wypadek drogowy, ponieważ obrażenia poszkodowanego okazały się dość poważne.

Uczestnicy w trakcie zdarzenia byli trzeźwi.

 

 

Miejsce zdarzenia:

 

Źródło info i foto: OSP KSRG Ropa


Napisz komentarz
Komentarze
qwer 03.04.2022 00:31
I znowu bezsensowny przyjazd dwóch wozów bojowych z Gorlic ,przecież wiedzą do czego jadą ,gdzie logika i gdzie ochrona środowiska przecież wystarczyło wysłać jeden wóz z Ropy i dali by radę a nie ciągną te ciężkie ciężarówki co zatruwają środowisko i zaraz po zobaczeniu co się stało jadą z powrotem ,bezsensowność .

Ja 07.04.2022 15:54
Chłopczyku jak nie wiesz jakie było zgłoszenie to nie wypowiadaj się na ten temat, zajmij się swoją pracą jak wogole posiadasz i tam się wymadrzaj.

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a