Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Bezwstydnik obnażał się przed kobietami: teraz musi wytłumaczyć się przed policją

Oceń

Tarnowska policja informuje, że poszukiwany od kilku miesięcy ekshibicjonista z tarnowskich Mościc został w końcu ujęty. Jakie konsekwencje grożą 43-latkowi, który obnażał się przed przypadkowo napotkanymi kobietami i dziewczętami?
Bezwstydnik obnażał się przed kobietami: teraz musi wytłumaczyć się przed policją
Autor: ilustracyjne/halogorlice.info ©

 

Jak informuje tarnowska policja, niedawno udało się zatrzymać 43-letniego Tarnowianina. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany już od kilku miesięcy za obnażanie się przed przypadkowo napotkanymi nastolatkami i kobietami. Zgłaszały one kolejne incydenty policjantom, którzy niezwłocznie rozpoczęli pracę nad ujęciem mężczyzny.

Policjantom udało się ustalić tożsamość ekshibicjonisty dzięki przeprowadzonej analizie zapisów z kamer miejskiego monitoringu i prywatnych kamer zamontowanych w przedsiębiorstwach znajdujących się w okolicy, gdzie najczęściej działał. Ustalenia pozwoliły stwierdzić, że za zgłoszonymi aktami stał 43-letni mieszkaniec Tarnowa. 

Zatrzymanemu postawiono zarzut publicznego obnażania się i zarzut naruszenia nietykalności cielesnej jednej z poszkodowanych. Prokurator zadecydował o konieczności zastosowania wobec Tarnowianina dozoru policyjnego. Ma także zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

Przed sądem będzie odpowiadał z tzw. „wolnej stopy”. Może trafić za kratki nawet na 2 lata! 

 

Źródło info: KMP w Tarnowie

Napisz komentarz
Komentarze
Lolo 09.08.2022 16:55
Może ćwiczył figury na marsz równości czy coś

Brum Brum 08.08.2022 12:13
A co to kogo

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023