Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Nowe twarze gorlickiego szpitala

Oceń

Nowi, młodzi lekarze w gorlickim szpitalu przez najbliższe dwa lata będą pracować: u nas i dla nas. Stypendyści Powiatu Gorlickiego  pod okiem Bogusława Lenarda właśnie rozpoczęli staż.
Nowe twarze gorlickiego szpitala


Pięciu młodych lekarzy rozpoczęło 13-miesięczny staż w Szpitalu Specjalistycznym w Gorlicach. Po jego zakończeniu jeszcze minimum przez rok będą pracować w naszym szpitalu, bo cała piątka to stypendyści Powiatu Gorlickiego. Ich opiekunem jest Bogusław Lenard, specjalista chorób wewnętrznych, kierujący oddziałem internistyczno-kardiologicznym.

Nowi lekarze w szpitalu to: Aleksandra Zawierucha, Justyna Jarecka, Artur Biernacki, Mateusz Świerz i Wojciech Przybycień. Cała piątka przez cały rok akademicki 2016/2017 korzystała ze stypendium przyznanego przez Radę i Zarząd Powiatu Gorlickiego. Teraz, zgodnie z zapisami regulaminu stypendium, odbywa w szpitalu w Gorlicach 13-miesięczny staż, a po nim przez rok będzie jeszcze pracowała w szpitalu, bo przez 1 rok jako studenci pobierali stypendium.
dzięki uprzejmości L. Klimka, źródło: powiatgorlicki


Napisz komentarz
Komentarze
A 20.12.2021 22:22
Mi się p

Asd 07.11.2021 13:44
Współczuję

Jaś 02.11.2021 08:07
Za darmo będą teraz pracować ? "Bo przez rok pobierali stypendium"

Jasło 17.10.2021 16:18
Lekarze powinni zostać zatrzymani w Gorlickim Szpitalu bo Inwestycja w Lekarzy się opłaca dla Funkcjonowania Szpitala w przyszłości jak braknie dr. Rachla.

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a