Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU
Reklama Skansen Archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy POD NIEBEM DAWNYCH KULTUR w cyklu "Od Troi po Bałtyk" - 12 lipca 2026 - szczegóły na karpackatroja.pl
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 10%!

Wojtek Wójcik: Agresja to nie zawsze problem behawioralny [PODCAST]

Podziel się
Oceń

W naszym studio ponownie pojawił się Wojciech Wójcik, znany przez wielu weterynarz z przychodni Animed. Miał ważne przesłanie i jak zawsze mnóstwo ciekawostek.
Wojtek Wójcik: Agresja to nie zawsze problem behawioralny [PODCAST]

Autor: halogorlice.info ©

 

Lek. Wet. Wojciech Wójcik jak zawsze przychodzi do nas (i do Was!) z otwartą głową i wieloma ciekawymi informacjami. Opowiedział nam o niezwykle interesujących przypadkach medycznych, o odpowiedzialności człowieka za zwierzę oraz o szczepieniach.

Ze względu na trwający sezon szczepień długo rozmawialiśmy o sensie szczepienia psów i kotów oraz tym, dlaczego nie powinniśmy odkładać tego obowiązku.

Doktor Wójcik opowiedział nam także o źródłach agresji u zwierząt. Na koniec porozmawialiśmy zaś o śmierci zwierząt: tym, jak się do niej przygotować i jak ją mądrze przeżyć.

Śmierć pupila nie jest przeżyciem łatwym, ale jest bardzo ważnym aspektem posiadania pupila. To cenne doświadczenie m.in. dla dzieci.

Jak powiedział nam doktor Wójcik:

W niektórych sytuacjach eutanazja to jedyna racjonalna forma pomocy zwierzęciu. Nie wolno jej jednak nadużywać.

 

Posłuchajcie, a dowiecie się, kiedy weterynarz odmówi nam eutanazji, jak wygląda procedura związana z utylizacją zwłok naszego pupila i dlaczego w naszym studio pojawił się na chwilę sam mistrz Yoda!

Miłego odsłuchu!

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaCentrum Aktywnej Rozrywki BAZA Nowy Sącz - BAZA tu zaczyna się zabawa - Nowy Sącz, CH Gołąbkowice, poziom -1, ul. Prażmowskiego 11
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Znajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama

Temperatura: 18°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego