Zdarzenie miało miejsce w ciągu drogi krajowej nr 28 w miejscowości Szymbark w pobliżu zakrętu w stronę przysiółka Labuty. Na miejscu pracują już strażacy OSP Szymbark, JRG Gorlice, policja i trzy karetki Zespołu Ratownictwa Medycznego.
Wstępne informacje mówią o jednej osobie zakleszczonej w pojeździe.
Na skrzyżowaniu drogi krajowej 28 z drogą w kierunku przysiółka Labuty w Szymbarku, doszło do zderzenia radiowozu policyjnego z pojazdem osobowym marki Toyota.
Droga krajowa nr 28 w miejscowości Szymbark jest zablokowana.
Sugerowane objazdy: od strony Nowego Sącza i Grybowa w stronę Stróż, a od strony Gorlic w kierunku Szalowej i Bystrej.
AKTUALIZACJA (KPP w Gorlicach, 12 lipca, godz. 12.30)
Około godz. 10.25 w Szymbarku doszło do zderzenia dwóch pojazdów, policyjnego volkswagena i toyoty – informuje rzecznik gorlickiej policji, asp. sztab. Gustaw Janas.
Volkswagenem podróżowało dwóch policjantów, którzy udawali się na interwencję do miejscowości Wysowa-Zdrój, zakwalifikowaną jako pilna, związaną z zagrożeniem życia i zdrowia. Poruszali się pojazdem uprzywilejowanym, mając włączone sygnały dźwiękowe i świetlne.
Na prostym odcinku drogi krajowej nr 28, w miejscowości Szymbark, przy wyprzedzaniu pojazdu osobowego marki Toyota, kierująca tym pojazdem, 47-letnia kobieta, wykonała manewr skrętu w lewo.
Doszło do czołowo-bocznego zderzenia pojazdów. Poszkodowani zostali kierująca toyotą i dwóch policjantów.
Policjanci zostali przebadani na zawartość alkoholu, w momencie zdarzenia byli trzeźwi. Kierującej toyotą nie było możliwości w tym momencie przebadać.
Kobieta, jak i policjanci zostali zabrani do gorlickiego szpitala na szczegółowe badania. Obrażenia nie zagrażają życiu żadnej z osób biorących udział w zdarzeniu. Droga na czas oględzin będzie całkowicie zablokowana.
Na miejscu zdarzenia trwają ustalenia grupy dochodzeniowo-śledczej gorlickiej policji.
Źródło info: własne/KPP w Gorlicach



![Szymbark. Droga krajowa zablokowana po zderzeniu radiowozu i osobówki [FOTO/AKTUALIZACJA] rozbity radiowóz policyjny i osobowa toyota podczas wypadku w Szymbarku wypadek policja szymbark](https://static2.halogorlice.info/data/articles/xl-szymbark-droga-krajowa-zablokowana-po-zderzeniu-radiowozu-i-osobowki-aktualizacja-1689158790.jpg)




































![Załamanie pogody w naszym regionie. Prognozowane obfite opady śniegu [OSTRZEŻENIE] zdjęcie przedstawia kobietę odśnieżającą samochód](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-zalamanie-pogody-w-naszym-regionie-prognozowane-obfite-opady-sniegu-ostrzezenie-1763667115.jpg)
![Wojciech Drewniak i jego „Historia bez cenzury” prosto z Gorlic [VIDEO] zdjęcie przedstawia mężczyznę stojącego na rynku](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-historia-bez-cenzury-prosto-z-gorlic-video-1763662070.jpg)


![Gorlice. BMW dachowało na ul. Chopina [FOTO] zdjęcie przedstawia pojazd poza jezdnią](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-grozny-wypadek-bmw-na-chopina-foto-1763642342.jpg)


![Uzależnienia i sygnały, jakie daje nam umysł. Wykłady o zdrowiu w gorlickim Kromerze [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia kobietę i mężczyznę podczas przemówienia na scenie](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-uzaleznienia-i-sygnaly-jakie-daje-nam-umysl-wyklady-o-zdrowiu-w-gorlickim-kromerze-foto-video-1763637364.jpg)
![Magia „Ani z Zielonego Wzgórza” w Gorlickim Centrum Kultury [FOTO] zdjęcie przedstawia dziewczynę i chłopaka na scenie](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-magia-ani-z-zielonego-wzgorza-w-gorlickim-centrum-kultury-foto-1763156060.jpg)
![Wójtowa. Zderzenie osobowego peugeota z autem dostawczym [FOTO] zdjęcie przedstawia dwa pojazdy uszkodzone na drodze](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-ad815e5e13a369d8208725381ae2e543.jpg)

![Podcasty młodych o zdrowiu - uczennice Kromera o tym, jak żyć zdrowiej [PODCAST] zdjęcie przedstawia kobietę, która trzyma w palcach jabłko w kształcie serca](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-podcasty-mlodych-o-zdrowiu-uczennice-kromera-o-tym-jak-zyc-zdrowiej-podcast-1762932852.png)
![Dzieci Glinika z brązowym medalem. Rośnie nam wspaniała drużyna [FOTO] Zdjęcie przedstawia młodych piłkarzy z medalami w asyście trenera i poseł na Sejm](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-dzieci-glinika-z-brazowym-medalem-rosnie-nam-wspaniala-druzyna-foto-1762777786.jpg)


![Policja poszukuje 14-letniej Aleksandry Sroki [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia kolorowe zdjęcie dziewczynki, obok napis zaginiona](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-policja-poszukuje-14-letniej-aleksandry-sroki-aktualizacja-1762416966.jpg)
![Gorlice. Zderzenie hondy i audi. Kierujący uciekł z miejsca zdarzenia [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia kolizje hondy na ulicy Sienkiewicza](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-zderzenie-hondy-i-audi-kierujacy-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-foto-1762669646.jpg)


![Poważne utrudnienia na linii kolejowej – służby pracują na miejscu zdarzenia [FOTO] Zdjęcie przedstawia ciężarówkę i pociąg](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-powazne-utrudnienia-na-linii-kolejowej-sluzby-pracuja-na-miejscu-zdarzenia-1762506527.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze