Bobowa. Odmówił badań na zawartość alkoholu
W czwartek (16 listopada) około godz. 17.45 doszło do zatrzymania na ulicy Grunwaldzkiej w Bobowej.
Jak opisał nam w rozmowie podkom. Grzegorz Szczepanek:
27-letni mieszkaniec Bobowej, kierujący samochodem osobowym marki Audi, został zatrzymany do kontroli drogowej, podczas której odmówił poddaniu się badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. W związku z podejrzeniem kierowania po użyciu alkoholu policjanci przewieźli go do szpitala, gdzie pobrano krew do badań.
Od wyniku badania będzie zależało, jakie czynności zostaną podjęte wobec mężczyzny.
Staszkówka. Prowadził z promilami
W sobotę (18 listopada) około godziny 9.20 doszło do zatrzymania na ulicy Strażackiej w Staszkówce.
42-letni mieszkaniec Staszkówki, kierujący volkswagenem, prowadził pojazd w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,42 promila alkoholu w organizmie.
Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a on odpowie przed sądem.
Ropa. Trzej pijani kierowcy zatrzymani w odstępie minut
Wczoraj (19 listopada) około godz. 7.50 doszło do zatrzymania w Ropie.
Jak opisał nam w rozmowie podkom. Grzegorz Szczepanek:
39-letni mieszkaniec Gładyszowa, kierujący samochodem marki Volkswagen został zatrzymany do kontroli drogowej. Jak się okazało, znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,26 promila alkoholu w organizmie.
Tego samego dnia (19 listopada) około godziny 8.25 doszło do kolejnego zatrzymania w tej samej miejscowości.
47-letni mieszkaniec Gorlic, kierujący hondą został zatrzymany do kontroli. Mężczyzna również prowadził pojazd w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,45 promila alkoholu w organizmie.
Do trzeciego zatrzymania, również w Ropie doszło około godziny 9.10.
24-letni mieszkaniec Grybowa, kierujący samochodem marki Audi, został zatrzymany do kontroli drogowej. Znajdował się w stanie po użyciu alkoholu i miał 0,45 promila alkoholu w organizmie – informuje podkom. Szczepanek
Wszystkim trzem kierującym zostało zatrzymane prawo jazdy, a oni za prowadzenie pojazdu po użyciu alkoholu odpowiedzą przed sądem.
Źródło info: KPP Gorlice















![Kino Helios | Repertuar na bieżący tydzień [3 -9 kwietnia 2026] Zdjęcie przedstawia plakaty filmów wyświetlanych w kinie Helios w Nowym Sączu](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-kino-helios-repertuar-na-biezacy-tydzien-3-9-kwietnia-2026-1775208598.jpg)
![Kino Kolory | Repertuar na bieżący weekend [3-5 kwietnia 2026] Zdjęcie przedstawia plakaty filmów wyświetlanych w Kinie Kolory w Gorlicach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-kino-kolory-repertuar-na-biezacy-weekend-3-5-kwietnia-2026-1775206745.jpg)
![Budują rondo przy ul. 11 Listopada. Widać już pierwsze efekty [FOTO] zdjęcie przedstawia budowę ronda w mieście](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-buduja-rondo-przy-ul-11-listopada-widac-juz-pierwsze-efekty-foto-1775205186.jpg)










![Ropa. Poważne zdarzenie drogowe na DK28 [FOTO] zdjęcie przedstawia wozy straży pożarnej na drodze i strażaków w tle](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-ropa-powazne-zdarzenie-drogowe-na-dk28-foto-1774890666.jpg)
![Moszczenica. Zderzenie trzech pojazdów. Są ranni. Droga jest całkowicie zablokowana [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia samochody straży pożarnej na ulicy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-moszczenica-zderzenie-trzech-pojazdow-sa-ranni-droga-jest-calkowicie-zablokowana-foto-1774424287.jpg)
![Harklowa. Tragiczne zdarzenie tuż za granicą powiatu gorlickiego. Nie żyje 13-letni chłopiec [FOTO] zdjęcie przedstawia śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-harklowa-tragiczne-zdarzenie-tuz-za-granica-powiatu-gorlickiego-nie-zyje-13-letni-chlopiec-1774353139.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze