Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110

1 liga siatkówki. Iskierka odpaliła dużym płomieniem

Podziel się
Oceń

Rozpoczęła się runda rewanżowa 1 ligi małopolskiej siatkówki mężczyzn. GKPS Gorlice wczorajszego wieczora (9 grudnia) wybrał się na mecz wyjazdowy do Tarnowa.
siatkarze gkps gorlice
Mecz w OSiR Gorlice

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info ©

 

W pierwszym meczu między tymi drużynami padł wynik 3:1 dla gorliczan. Relacjonowaliśmy dla Was ten mecz na żywo.
 


Iskierka Tarnów – GKPS Gorlice 3:0 (26:24, 25:21, 31:29)


Sędziowie: Marcin Strzałka, Anna Biederman.


Tarnowianie wzięli srogi rewanż za mecz w Gorlicach, gdzie w pierwszej rundzie polegli 1:3. Wczoraj w tarnowskiej hali MDS-u przy ul. Traugutta pokonali zespół GKPS-u 3:0. 

Trzeba powiedzieć, że gorliczanie wystąpili w osłabionym składzie, i mimo to nie sprzedali tanio swojej skóry. Wystarczy zerknąć na wyniki pierwszej i trzeciej partii, by zorientować się, że walka szła praktycznie na noże, a o wyniku setów decydowała gra na przewagi.

Niestety inicjatywę w decydujących akcjach mieli gospodarze i to oni zgarnęli 3 punkty do ligowej tabeli.

Po tej porażce, która była już drugą z rzędu, gorliczanie utrzymali się w czołówce tabeli, jednak przewaga liderującej Skawy Wadowice znacznie już urosła.

Przed gorliczanami bardzo trudne zadanie, bo już za tydzień wybierają się do Laskowej, by zmierzyć się z dobrze radzącą sobie w tegorocznych rozgrywkach, drużyną GSKS-u, która niejednemu przeciwnikowi urwała już punkty.

Podopieczni Krzysztofa Kozłowskiego, jeśli chcą wiąć udział w grze o awans, muszą to spotkanie wygrać.


Tabela 1 ligi małopolskiej w siatkówce mężczyzn:
 
Lp.ZespółMeczePktSety +Sety -pkt +pkt -
1MKS SKAWA Wadowice8192211743684
2GKPS Gorlice7131411594516
3KS Volley Podegrodzie7111613634626
4MUKS ISKIERKA TARNÓW7101412554588
5GSKS Laskowa59118430414
6MKS GRYF Brzesko691113505527
7MKS RYGLICE66814454476
8VOLLEYTEAM Gromnik61418454537

 

Źródło tabeli: MZPS

 


Napisz komentarz

Komentarze

anonimowy 10.12.2023 19:10
wpuszczać młodych zawodników jak skład osłabiony!

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
drzwi sali sądowej Niepokojące nagranie nastolatki z gminy Łużna postawiło policję na równe nogi. Została zatrzymana Niepokojące materiały dotyczące jednej ze szkół podstawowych w gminie Łużna pojawiły się w mediach społecznościowych. Sprawa została zgłoszona gorlickiej policji, a funkcjonariusze z Bobowej ustalili osobę odpowiedzialną za publikację. Okazała się nią 11-letnia uczennica. Zebrane materiały mają trafić do sądu rodzinnego. Data dodania artykułu: 22.10.2026 16:23Liczba komentarzy artykułu: 2Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 5 ludzie stojący przy samochodzie w środku lasu Rumuńscy grzybiarze masowo wywożą grzyby z Beskidu Niskiego. Komu taki interes się opłaca? Zorganizowane grupy grzybiarzy z Rumunii ponownie pojawiły się w lasach Beskidu Niskiego, niedaleko Gorlic. Przyjeżdżają samochodami, przeczesują całe połacie lasów, a zebrane grzyby pakują do skrzynek i wywożą za granicę. Skala zjawiska zaniepokoiła mieszkańców i zmobilizowała służby do działania. Sprawdzamy, dlaczego obcokrajowcom opłaca się pokonywać setki kilometrów po polskie grzyby i co na tym traci nasz region. Data dodania artykułu: 25.10.2026 11:36Liczba komentarzy artykułu: 3Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 4 Policyjny radiowóz 16-latka zatrzymana za opublikowanie filmu w sieci. Przestroga także dla uczniów z Gorlic Jedno nagranie opublikowane w mediach społecznościowych może wywołać poważne konsekwencje. Przekonała się o tym 16-letnia mieszkanka powiatu krakowskiego, która zamieściła w sieci materiał sugerujący zagrożenie dla uczniów jednej ze szkół. Data dodania artykułu: 16.10.2026 10:40Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 4
Reklama

Temperatura: 7°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 1 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Reklama