Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama ERSTE - Jesteśmy blisko Ciebie - zapraszamy do naszej placówki - Placówka partnerska nr 1 w Gorlicach, ul. Legionów 12, tel. 18 353 77 03
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110

Siatkówka. GKPS Gorlice przywozi z gorącego terenu 1 punkt

Podziel się
Oceń

Ósmy weekend z siatkówką w wydaniu ligowym trwa. Gorliczanie wybrali się dziś na mecz wyjazdowy do Laskowej, gdzie byli podejmowani przez tamtejszy GSKS.
siatkarze gkps gorlice
Siatkarze GKPS-u Gorlice podczas meczu w hali OSiR w Gorlicach

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info ©


 

GSKS Laskowa – GKPS Gorlice 3:2 (19:25, 25:19, 25:21, 21:25, 18:16)

Gorliczanie ulegli odwiecznemu rywalowi zza miedzy po tie-breaku 2:3. Lepiej to spotkanie rozpoczęli przyjezdni, wygrywając pierwszego seta do 19. W dwóch kolejnych lepsi byli miejscowi i zapowiadało się, że 3 punkty pozostaną w Laskowej. 

Podopieczni Krzysztofa Kozłowskiego postawili się jednak rozpędzonym rywalom i doprowadzili do tie-breaka.

W ostatniej decydującej partii gospodarze byli nieznacznie lepsi i to oni sięgnęli po zwycięstwo w tym meczu, wygrywając w grze na przewagi 18:16.

Niestety GKPS poniósł trzecią z rzędu porażkę w 1. lidze małopolskiej, co zepchnęło go na 3. miejsce w tabeli rozgrywek. Wyprzedzić ich może również dzisiejszy rywal, który w tym momencie ma dwa zaległe spotkania do rozegrania. W przypadku ich wygrania nasi siatkarze mogą spaść poza podium 1. ligi małopolskiej.

Następne spotkanie rozgrywek już po nowym roku, gdy gorliczanie zmierzą się na wyjeździe z Volleyem Podegrodzie i o poprawienie dorobku będzie bardzo trudno. Przypomnijmy w Gorlicach w meczu pomiędzy tymi drużynami, padł wynik 0:3.
 

Relację z tego spotkania wraz z retransmisją meczu można obejrzeć w artykule.

Tabela 1. ligi małopolskiej w siatkówce mężczyzn:
 
Lp.ZespółMeczePktSety +Sety -pkt +pkt -
1MKS SKAWA Wadowice9222511818737
2KS Volley Podegrodzie8152012720688
3GKPS Gorlice8141614700624
4GSKS Laskowa6111410538520
5MUKS ISKIERKA TARNÓW7101412554588
6MKS GRYF Brzesko791116574606
7MKS RYGLICE75718500558
8VOLLEYTEAM Gromnik61418454537

Źródło tabeli: MZPS

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
drzwi sali sądowej Niepokojące nagranie nastolatki z gminy Łużna postawiło policję na równe nogi. Została zatrzymana Niepokojące materiały dotyczące jednej ze szkół podstawowych w gminie Łużna pojawiły się w mediach społecznościowych. Sprawa została zgłoszona gorlickiej policji, a funkcjonariusze z Bobowej ustalili osobę odpowiedzialną za publikację. Okazała się nią 11-letnia uczennica. Zebrane materiały mają trafić do sądu rodzinnego. Data dodania artykułu: 22.10.2026 16:23Liczba komentarzy artykułu: 3Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 5 ludzie stojący przy samochodzie w środku lasu Rumuńscy grzybiarze masowo wywożą grzyby z Beskidu Niskiego. Komu taki interes się opłaca? Zorganizowane grupy grzybiarzy z Rumunii ponownie pojawiły się w lasach Beskidu Niskiego, niedaleko Gorlic. Przyjeżdżają samochodami, przeczesują całe połacie lasów, a zebrane grzyby pakują do skrzynek i wywożą za granicę. Skala zjawiska zaniepokoiła mieszkańców i zmobilizowała służby do działania. Sprawdzamy, dlaczego obcokrajowcom opłaca się pokonywać setki kilometrów po polskie grzyby i co na tym traci nasz region. Data dodania artykułu: 25.10.2026 11:36Liczba komentarzy artykułu: 5Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 4 Policyjny radiowóz 16-latka zatrzymana za opublikowanie filmu w sieci. Przestroga także dla uczniów z Gorlic Jedno nagranie opublikowane w mediach społecznościowych może wywołać poważne konsekwencje. Przekonała się o tym 16-letnia mieszkanka powiatu krakowskiego, która zamieściła w sieci materiał sugerujący zagrożenie dla uczniów jednej ze szkół. Data dodania artykułu: 16.10.2026 10:40Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 4
Reklama

Temperatura: 9°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego