Jak pisze nasza Czytelniczka:
Piesek, który przybłąkał się do Lipinek pojawił się u nas wczoraj (1 stycznia). Jest to kundelek, bardzo przyjazny i łagodny. Jeśli ktoś rozpoznaje na zdjęciu swojego pupila, to proszę o kontakt w komentarzach.
Prosimy o udostępnienie informacji.
AKTUALIZACJA (3 stycznia, godz. 9.25)
Piesek jest już w swoim domu! Dziękujemy za wszystkie udostępnienia!


![Lipinki. Piesek czeka na swojego właściciela [AKTUALIZACJA] Lipinki. Piesek czeka na swojego właściciela [AKTUALIZACJA]](https://static2.halogorlice.info/data/articles/xl-lipinki-piesek-czeka-na-swojego-wlasciciela-1704208102.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze