Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110

Gorliccy siatkarze przywożą cenny punkt z Podegrodzia

Podziel się
Oceń

Przed kolejną siatkarską sobotą uzupełniamy wiadomości z ubiegłej kolejki. Podopieczni Krzysztofa Kozłowskiego wybrali się na mecz wyjazdowy do Podegrodzia.
siatkarze grający w meczu skaczący do piłki
Mecz 1. ligi małopolskiej w siatkówce mężczyzn

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info

 

W meczu tych drużyn w Gorlicach lepsi byli przeciwnicy zwyciężając 3:0. Relację z tego spotkania można przeczytać w naszym artykule z końca października.
 

 

KS Volley Podegrodzie – GKPS Gorlice 3:2 (21:25, 24:26, 25:20, 25:16, 15:8)


Mecz rewanżowy pomiędzy drużynami z Gorlic i Podegrodzia dostarczył bardzo dużo emocji. Było to o wiele lepsze spotkanie pod względem walki i rywalizacji, niż to rozgrywane kilka miesięcy temu w Gorlicach.

Pierwszy i drugi set należał zdecydowanie do przyjezdnych, w których zwyciężyli do 21 i 24. Gorliczanie wypuścili zwycięstwo w trzecim secie, dając paliwo rozpędzającym się gospodarzom. Niestety zafunkcjonowało stare, siatkarskie powiedzenie, że kto nie wygrywa meczu w trzech setach, to przegrywa go w pięciu. 

Podana ręka gospodarzom wystarczyła do tego, by ich gra nakręciła się i dała im przewagę. Gorliczanom zabrakło odrobinę szczęścia, by ten mecz zakończyć zwycięsko i to za 3 punkty.

Drużyna z Podegrodzia przejęła inicjatywę dominując w trzeciej i czwartej partii, doprowadzając do tie-breaka. 

W piątym secie gospodarze zdominowali przeciwników zamykając go do 8 i tym samym pokonując gorliczan na własnym parkiecie 3:2.


Przed podopiecznymi Krzysztofa Kozłowskiego arcytrudne spotkanie. Już jutro wybierają się do Wadowic, by zmierzyć się z niekwestionowanym liderem rozgrywek, tamtejszą Skawą. Przeciwnicy podnieśli w tym sezonie tylko jedną porażkę, a tymi pogromcami byli... gorliczanie. 

Czy uda im się powtórzyć ten wyczyn? Przekonamy się już jutro, początek zawodów 20 stycznia (sobota) o godz. 18. Powodzenia!


Zwycięski mecz ze Skawą Wadowice w listopadzie ubiegłego roku można obejrzeć na naszej retransmisji. 

 


Tabela 1. ligi małopolskiej w siatkówce mężczyzn:
Lp.ZespółMeczePktSety +Sety -pkt +pkt -
1MKS SKAWA Wadowice10252811893793
2GSKS Laskowa9192314853802
3KS Volley Podegrodzie9172314830783
4GKPS Gorlice9151817795734
5MUKS ISKIERKA TARNÓW9111618712773
6MKS GRYF Brzesko891119630681
7VOLLEYTEAM Gromnik961123720796
8MKS RYGLICE961024702773

Źródło tebeli: MZPS

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
drzwi sali sądowej Niepokojące nagranie nastolatki z gminy Łużna postawiło policję na równe nogi. Została zatrzymana Niepokojące materiały dotyczące jednej ze szkół podstawowych w gminie Łużna pojawiły się w mediach społecznościowych. Sprawa została zgłoszona gorlickiej policji, a funkcjonariusze z Bobowej ustalili osobę odpowiedzialną za publikację. Okazała się nią 11-letnia uczennica. Zebrane materiały mają trafić do sądu rodzinnego. Data dodania artykułu: 22.10.2026 16:23Liczba komentarzy artykułu: 3Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 5 ludzie stojący przy samochodzie w środku lasu Rumuńscy grzybiarze masowo wywożą grzyby z Beskidu Niskiego. Komu taki interes się opłaca? Zorganizowane grupy grzybiarzy z Rumunii ponownie pojawiły się w lasach Beskidu Niskiego, niedaleko Gorlic. Przyjeżdżają samochodami, przeczesują całe połacie lasów, a zebrane grzyby pakują do skrzynek i wywożą za granicę. Skala zjawiska zaniepokoiła mieszkańców i zmobilizowała służby do działania. Sprawdzamy, dlaczego obcokrajowcom opłaca się pokonywać setki kilometrów po polskie grzyby i co na tym traci nasz region. Data dodania artykułu: 25.10.2026 11:36Liczba komentarzy artykułu: 5Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 4 Policyjny radiowóz 16-latka zatrzymana za opublikowanie filmu w sieci. Przestroga także dla uczniów z Gorlic Jedno nagranie opublikowane w mediach społecznościowych może wywołać poważne konsekwencje. Przekonała się o tym 16-letnia mieszkanka powiatu krakowskiego, która zamieściła w sieci materiał sugerujący zagrożenie dla uczniów jednej ze szkół. Data dodania artykułu: 16.10.2026 10:40Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 4
Reklama

Temperatura: 9°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego