Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Auto-Centrum Woźniak - profesjonalny serwis samochodowy - stacja kontroli pojazdów - Gorlice, ul. 11 Listopada 37a, tel. 18 533 17 53 ; 500 281 660
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110

Wadowice. Rewanż nie pozostawił złudzeń. Liderem Skawa

Podziel się
Oceń

Dzisiaj (20 stycznia) odbył się kolejny mecz w ramach 1. ligi małopolskiej w siatkówce mężczyzn. Gorlicki GKPS wybrał się na mecz wyjazdowy do Wadowic.
mężczyźni podający sobie ręce pod siatką w hali sportowej
Gorliccy siatkarze rozgrywali mecz ze Skawą Wadowice

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info

 

Pierwsze spotkanie w tegorocznych rozgrywkach zakończyło się zwycięstwem gorliczan 3:1 i była to jedyna, jak do tej pory, porażka drużyny z Wadowic w tym sezonie rozgrywek prowadzonych przez Małopolski Związek Piłki Siatkowej.

 

MKS SKAWA Wadowice – GKPS Gorlice 3:0 (25:20, 25:21, 25:20)


W meczu pierwszej i czwartej drużyny najwyższej klasy rozgrywek małopolskich górą drużyna z Wadowic. Niestety gorliczanom nie udało się przełamać naporu gospodarzy podczas żadnego z setów i tym samym odwrócić losów spotkania.

Wadowiczanie w setach do 20,21 i 20 pokonali GKPS Gorlice, zamykając dość szybko tę rywalizację, czym zrewanżowali się przeciwnikowi za jedyną w tym sezonie porażkę.

Podopieczni Krzysztofa Kozłowskiego pozostają na 4. miejscu w tabeli 1. ligi małopolskiej, mając na swoim koncie 15 punktów. Przed nimi GSKS Laskowa z 19 punktami i Volley Podegrodzie z 20 oczkami. Niekwestionowanym liderem w tym sezonie są dzisiejsi przeciwnicy GKPS, którzy z 28 punktami są niezagrożonymi i pewnymi prymatu liderami ligi.

Trochę martwią ostatnie porażki gorlickiego zespołu, który przegrał czwarty mecz z rzędu i nie może powrócić na zwycięską ścieżkę od końca listopada ubiegłego roku.


Tabela 1. ligi małopolskiej w siatkówce mężczyzn
 
Lp.ZespółMeczePktSety +Sety -pkt +pkt -
1MKS SKAWA Wadowice11283111968854
2KS Volley Podegrodzie10202614905846
3GSKS Laskowa10192317916877
4GKPS Gorlice10151820856809
5MUKS ISKIERKA TARNÓW10111621771848
6VOLLEYTEAM Gromnik1091423795850
7MKS RYGLICE1091324777832
8MKS GRYF Brzesko991122684756

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
drzwi sali sądowej Niepokojące nagranie nastolatki z gminy Łużna postawiło policję na równe nogi. Została zatrzymana Niepokojące materiały dotyczące jednej ze szkół podstawowych w gminie Łużna pojawiły się w mediach społecznościowych. Sprawa została zgłoszona gorlickiej policji, a funkcjonariusze z Bobowej ustalili osobę odpowiedzialną za publikację. Okazała się nią 11-letnia uczennica. Zebrane materiały mają trafić do sądu rodzinnego. Data dodania artykułu: 22.10.2026 16:23Liczba komentarzy artykułu: 3Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 5 ludzie stojący przy samochodzie w środku lasu Rumuńscy grzybiarze masowo wywożą grzyby z Beskidu Niskiego. Komu taki interes się opłaca? Zorganizowane grupy grzybiarzy z Rumunii ponownie pojawiły się w lasach Beskidu Niskiego, niedaleko Gorlic. Przyjeżdżają samochodami, przeczesują całe połacie lasów, a zebrane grzyby pakują do skrzynek i wywożą za granicę. Skala zjawiska zaniepokoiła mieszkańców i zmobilizowała służby do działania. Sprawdzamy, dlaczego obcokrajowcom opłaca się pokonywać setki kilometrów po polskie grzyby i co na tym traci nasz region. Data dodania artykułu: 25.10.2026 11:36Liczba komentarzy artykułu: 5Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 4 Policyjny radiowóz 16-latka zatrzymana za opublikowanie filmu w sieci. Przestroga także dla uczniów z Gorlic Jedno nagranie opublikowane w mediach społecznościowych może wywołać poważne konsekwencje. Przekonała się o tym 16-letnia mieszkanka powiatu krakowskiego, która zamieściła w sieci materiał sugerujący zagrożenie dla uczniów jednej ze szkół. Data dodania artykułu: 16.10.2026 10:40Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 4
Reklama

Temperatura: 9°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama