Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110

Gorliczanie kończą rundę meczem z Gryfem Brzesko [RETRANSMISJA]

Podziel się
Oceń

Na kończenie pierwszej rundy rozgrywek 1. ligi małopolskiej gorlicki GKPS zagrał z Gryfem Brzesko. W pierwszym spotkaniu było 3:2 dla przeciwników.

 

Relację z meczu w Brzesku można przeczytać poniżej.
 

 

14. ostatnia kolejka regularnego sezonu 1. ligi małopolskiej w siatkówce mężczyzn skojarzyła drużyny GKPS-u Gorlice i Gryfa Brzesko.

GKPS Gorlice – Gryf Brzesko 3:1 (25:14, 25:20, 22:25, 25:14)

 

Gorliczanie nie bez problemów pokonali przeciwników z Brzeska. O ile w pierwszym secie walki prawie nie było w ogóle, to w kolejnych odsłonach już tak. Gracze Gryfa wraz z rozwojem wydarzeń na boisku, poczynali sobie coraz lepiej, czego efektem był wygrany set trzeci do 22. 

W czwartej i ostatniej odsłonie wszystko wróciło do normy i gospodarze mogli cieszyć się z wygranej za 3 punkty.

GKPS Gorlice na chwilę wyprzedził Volleya Podegrodzie, który w tym momencie rozgrywa swoje spotkanie z drużyną z Gromnika. Tylko potknięcie zespołu z powiatu nowosądeckiego może spowodować, że gorliczanie zajmą 2. miejsce w tabeli.


Tabela 1. ligi małopolskiej w siatkówce mężczyzn
Lp.ZespółMeczePktSety +Sety -pkt +pkt -
1MKS SKAWA Wadowice1437401212081048
2KS Volley Podegrodzie1325321911531098
3GKPS Gorlice1324272111051002
4GSKS Laskowa1319262611541164
5MUKS ISKIERKA TARNÓW1415213010901189
6MKS GRYF Brzesko131518289921046
7VOLLEYTEAM Gromnik1312173010141083
8MKS RYGLICE131216319801066

 


 

2. liga małopolska w siatkówce kobiet

Siatkarki Volleya Gorlice, grające pod wodzą Rafała Liany, podejmowały wczoraj (1 marca) na własnym parkiecie drużynę MKS-u Ryglice. Gorliczanki niestety musiały uznać wyższość przeciwniczek, przegrywając ten mecz 0:3 w setach do 17, 20 i 19. Po czterech kolejkach gorliczanki są na 4. przedostatnim miejscu w tabeli, wyprzedzając tylko Podkarpacie Bobowa.


KS Volley Gorlice – MKS Ryglice 0:3 (17:25, 20:25, 19:25)

 

Tabela 2. ligi małopolskiej w siatkówce kobiet
Lp.ZespółMeczePktSety +Sety -pkt +pkt -
1STS Sandecja Nowy Sącz412121326241
2MKS RYGLICE512124390328
3UKS Jedynka Tarnów3346211217
4KS VOLLEY Gorlice4349260306
5MKS PODKARPACIE Bobowa40012207302

Źródło tabeli: MZPS

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
drzwi sali sądowej Niepokojące nagranie nastolatki z gminy Łużna postawiło policję na równe nogi. Została zatrzymana Niepokojące materiały dotyczące jednej ze szkół podstawowych w gminie Łużna pojawiły się w mediach społecznościowych. Sprawa została zgłoszona gorlickiej policji, a funkcjonariusze z Bobowej ustalili osobę odpowiedzialną za publikację. Okazała się nią 11-letnia uczennica. Zebrane materiały mają trafić do sądu rodzinnego. Data dodania artykułu: 22.10.2026 16:23Liczba komentarzy artykułu: 3Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 5 ludzie stojący przy samochodzie w środku lasu Rumuńscy grzybiarze masowo wywożą grzyby z Beskidu Niskiego. Komu taki interes się opłaca? Zorganizowane grupy grzybiarzy z Rumunii ponownie pojawiły się w lasach Beskidu Niskiego, niedaleko Gorlic. Przyjeżdżają samochodami, przeczesują całe połacie lasów, a zebrane grzyby pakują do skrzynek i wywożą za granicę. Skala zjawiska zaniepokoiła mieszkańców i zmobilizowała służby do działania. Sprawdzamy, dlaczego obcokrajowcom opłaca się pokonywać setki kilometrów po polskie grzyby i co na tym traci nasz region. Data dodania artykułu: 25.10.2026 11:36Liczba komentarzy artykułu: 5Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 4 Policyjny radiowóz 16-latka zatrzymana za opublikowanie filmu w sieci. Przestroga także dla uczniów z Gorlic Jedno nagranie opublikowane w mediach społecznościowych może wywołać poważne konsekwencje. Przekonała się o tym 16-letnia mieszkanka powiatu krakowskiego, która zamieściła w sieci materiał sugerujący zagrożenie dla uczniów jednej ze szkół. Data dodania artykułu: 16.10.2026 10:40Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 4
Reklama

Temperatura: 9°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego