Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
WAŻNE
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Sukcesy gorliczan podczas Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu

Podziel się
Oceń

Zawody XI Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu, które odbyły się w ostatni weekend w Mińsku Mazowieckim, potwierdziły, że są jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu miłośników tej sztuki walki w Polsce. Gorliccy zawodnicy zaznaczyli swój udział w tym wydarzeniu zdobywając świetne wyniki.
trzech mężczyzn na podium z dyplomami i medalami
XI Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu

Autor: Gorlickie Lwy

 

Tegoroczne zawody wielu zawodników z całego kraju, a wśród nich znaczącą grupę reprezentantów z Gorlic, którzy nie tylko wzięli udział, ale również osiągnęli znaczące sukcesy.

Zawody, zorganizowane w Mińsku Mazowieckim, przyciągnęły uwagę nie tylko zawodników, ale także szerokiego grona fanów Brazylijskiego Jiu Jitsu. Konkurencja była podzielona na różne kategorie wagowe i pasy, co umożliwiło uczestnikom rywalizację na odpowiednim poziomie zaawansowania.

Zawodnicy z Gorlic pokazali się z najlepszej strony, demonstrując wysokie umiejętności techniczne, determinację oraz ducha sportowej rywalizacji. Ich treningi, pod okiem doświadczonych trenerów, zaowocowały zdobyciem wielu medali w różnych kategoriach. Wśród nich znaleźli się zarówno weterani Brazylijskiego Jiu Jitsu, jak i młodzi adepci, dla których był to jeden z pierwszych tak dużych turniejów w karierze.


Gorlickie Lwy reprezentowało 4 zawodników. 


W kategorii białych pasów debiutowali:

• Paweł Madej  Adult 82.3kg

• Arkadiusz Trajdos Master 1 76kg, zdobył 1. miejsce


W kategorii brązowych pasów debiutował:

• Jan Brach Master 4 100,5 kg, zdobył 1. miejsce, w kategorii Open awansował do 1/8 finału


W kategorii czarnych pasów debiutował:

• Marcin Grzeszczuk, Master 1 94 kg, zdobył 2. miejsce, Master 2 94 kg, zdobył 1 miejsce.


Sukcesy zawodników z Gorlic to nie tylko efekt indywidualnych predyspozycji i ciężkiej pracy, ale także wsparcie lokalnej społeczności, która nieustannie dopingowała swoich reprezentantów. Współpraca między klubami z Gorlic a także wymiana doświadczeń z innymi zawodnikami na takich turniejach, przyczynia się do rozwoju Brazylijskiego Jiu Jitsu w regionie.

Organizatorzy XI Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu zadbali również o aspekt edukacyjny, organizując warsztaty i seminaria z gwiazdami tego sportu. Uczestnicy mieli okazję nie tylko do zmierzenia się na macie, ale również do nauki od najlepszych, co jest nieocenioną wartością dla każdego pasjonata BJJ.

Podsumowując, udział zawodników z Gorlic w XI Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu był świetną okazją do sportowej rywalizacji, ale także do promocji miasta jako miejsca, gdzie rozwija się ta sztuka walki. Ich osiągnięcia są dowodem na to, że ciężka praca, determinacja oraz wsparcie społeczności mogą prowadzić do sukcesów na arenie krajowej. To wydarzenie z pewnością zostanie zapisane złotymi zgłoskami w historii sportów walki w Gorlicach, a zdobyte doświadczenie będzie inspiracją dla kolejnych pokoleń zawodników.

 

Źródło foto: Gorlicki Klub Sportów Walki

 

Źródło foto: Gorlicki Klub Sportów Walki

 

Źródło foto: Gorlicki Klub Sportów Walki

Napisz komentarz

Komentarze

:) 04.03.2024 17:34
W imieniu Gorlickiego Klubu Karate Kyokushin, GRATULUJEMY odniesionych sukcesów Gorlickim zawodnikom Jiu Jitsu ! OSU!

f 04.03.2024 14:25
gratualcje

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaPrace wysokościowe - szybko, solidnie i sprawnie - Adam Piątkiewicz Alp-Lin
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
ReklamaAdvertisement
POPULARNE
ReklamaAdvertisement
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 17°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego