Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Galerii Gorlickiej. Świętuj z nami rozpoczęcie Wakacji 2025
ReklamaOśrodek Jeździecki Końskie Zacisze - pensjonat dla koni, jazda konna, lokal do wynajęcia - Jankowa 47, 38-350 Bobowa - ZADZWOŃ  601 702 207
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - REKRUTACJA OD 9 CZERWCA 2025
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Kwota zasili ogólną zrzutkę na leczenie Noah Demianowicza

Podziel się
Oceń

W minioną niedzielę (10 marca) społeczność Gorlic zgromadziła się na pikniku charytatywnym, aby wspierać małego Noah Demianowicza w jego walce z rzadką chorobą Krabbego.
kobiety podają ciasto kupującej
Dzięki determinacji organizatorów i współczującym sercom uczestników, udało się zebrać sumę 13 220,77 złotych

Autor: halogorlice.info/Tomasz Stasiowski

 

Wydarzenie, które odbyło się w gorlickiej hali OSiR, przyciągnęło setki uczestników, którzy swoją obecnością i hojnością chcieli przyczynić się do zmiany na lepsze w życiu chłopca i jego rodziny. Dzięki determinacji organizatorów i współczującym sercom uczestników, udało się zebrać sumę 13 220,77 złotych.

Piknik, oprócz swojego głównego celu – wsparcia dla Noah, stał się wspaniałym przykładem solidarności i wspólnoty. Rodziny, przyjaciele i miejscowi przedsiębiorcy zebrali się razem, aby dzielić radość, nadzieje i wsparcie dla chłopca i jego bliskich. Program pikniku był bogaty i różnorodny, oferując atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wśród nich znalazły się występy grup tanecznych i wokalnych, maraton zumby oraz koncert Alizone, cały dochód został przekazany na leczenie Noah.

Podczas wydarzenia głos zabrała mama Noah, Anita, która skierowała do wszystkich osobisty list związany z aktualną sytuacją jej syna.

Nieoceniony wkład wolontariuszy, którzy niezmordowanie pracowali nad organizacją i przebiegiem pikniku, zasługuje na szczególne podziękowania. Ich poświęcenie i ciężka praca pozwoliły na sprawną realizację wydarzenia i osiągnięcie celu charytatywnego.

Piknik charytatywny dla Noah Demianowicza udowodnił, że gdy ludzie łączą siły, mogą zdziałać cuda. Zebrane środki zostaną przekazane na rzecz głównej zbiórki, która ma za zadanie pokrycie kosztów leczenia chłopca, dając mu szansę na lepsze jutro. 

Wydarzenie to zostanie zapamiętane nie tylko jako moment wsparcia dla jednej rodziny, ale jako świadectwo niezwykłej siły wspólnoty i gotowości do niesienia pomocy.

Organizatorzy i uczestnicy pikniku mają nadzieję, że ich działania zainspirują innych do podobnych inicjatyw, pokazując, że każdy może przyczynić się do zmiany, a wspólnie możemy tworzyć lepszy świat dla nas wszystkich.


Relację z imprezy możecie zobaczyć w osobnym artykule.
 

 

 

Mimo, że cel zrzutki został osiągnięty, możesz wpłacić dowolną kwotę, które pomoże kolejnemu dziecku:


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
POPULARNE
ReklamaWeronica sp. z o.o. zaprasza uroczyste obchody Jubileuszu 30-lecia
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 14°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12