PRZECZYTAJ

Rezerwy Wisły za mocne na Glinika [FOTO]

W ramach 3. kolejki rundy wiosennej Glinik Gorlice podejmował na swoim stadionie lidera tabeli, Wisłę II Kraków. W pierwszym meczu w stolicy Małopolski nieznacznie lepsza była Wisła, która wygrała 1:0.
dwie drużyny piłkarskie na środku boiska
Glinik Gorlice podejmował dziś lidera 4 ligi Wisłę II Kraków

Autor: Czytelnik

Glinik Gorlice – Wisła II Kraków 0:2 (0:0)

Bramki: Grow 75, Niewiadomski 91 (karny)

Glinik Gorlice, pomimo ambitnej postawy nie był dziś w stanie zatrzymać lidera 4. ligi małopolskiej. Do 75 minuty spotkania, mimo że w osłabieniu, gospodarze trzymali się bardzo dobrze, dopiero gol Marca Growa otworzył protokół meczu.

Kropkę nad i postawił Jakub Niewiadomski w 90 minucie spotkania wykorzystując rzut karny.

Mecz zakończył się wynikiem 0:2 na korzyść Wisły II Kraków, która umocniła swoją pozycję lidera tabeli.