Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Siatki i systemy JDS Ogrodzeniowe, kompletne ogrodzenia panelowe / bramy, furtki - automatyka / ogrodzenia frontowe / siatki leśne ogrodzeniowe. Darmowa wycena dostosowana do Twoich potrzeb! Siedliska 33, Bobowa, tel. 512 304 238 / 797 754 538
Reklama

Miłośnicy winyli będą zadowoleni. Już wkrótce giełda

Podziel się
Oceń

Już 14 kwietnia w Siarach odbędzie się niecodzienne wydarzenie, łączące pasję do muzyki z atmosferą klasycznego pchlego targu. To właśnie w ten dzień odbędzie się Giełda Winyli i Płyt CD.
płyty winylowe w koszu
14 kwietnia w Siarach odbędzie się Giełda Winyli

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info

 

Będzie to prawdziwa gratka dla melomanów i kolekcjonerów z całego powiatu gorlickiego. Wydarzenie zaplanowano we wnętrzu Historycznego Parku Rozrywki „U Schabińskiej”, w pałacowych przestrzeniach przy ulicy Węgierskiej 140, tworząc unikalne połączenie historii z nowoczesnością.

Wśród wnętrz pałacu, miłośnicy muzyki będą mieli okazję odkrywać stoiska wypełnione winylami, płytami CD i kasetami. To nie tylko szansa na znalezienie rzadkich wydań i limitowanych kolekcji, ale również okazja do zakupu tych muzycznych skarbów w promocyjnych cenach. Różnorodność gatunków muzycznych sprawi, że każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy jest fanem rocka, jazzu, klasyki czy nowych brzmień.

Organizatorzy przygotowali również atrakcyjne oferty specjalnie dla miłośników dźwięków, gwarantując, że każdy odwiedzający będzie miał szansę na poszerzenie swojej kolekcji muzycznej. Atmosfera Pchlego Targu połączona z pasją do muzyki obiecuje, że zakupy staną się ciekawym doświadczeniem, pełnym odkrywania i cieszenia się ulubionymi dźwiękami.

Wydarzenie ma charakter otwarty i każdy chętny, kto tylko ma w domu winyle, może wziąć w nim udział. 

Organizatorzy zapraszają do spontanicznego uczestnictwa, wystawiania swoich winyli do sprzedaży lub zamiany i odkrywania muzycznych skarbów, które będą się kryć na stoiskach Pchlego Targu w Siarach.

W ten kwietniowy dzień, 14 kwietnia (niedziela) od godziny 8 do 14, uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję, by wziąć udział w Pchlim Targu, a jednocześnie celebrować radość z muzyki. Wydarzenie będzie szansą na znalezienie muzycznych perełek, ale również momentem, by cieszyć się wspólnymi zainteresowaniami w wyjątkowym miejscu, jakim jest Historyczny Park Rozrywki w Gorlicach.


Pchli Targ w Siarach odbywa się co miesiąc, zawsze w drugą niedzielę miesiąca.

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Karol Rąpała z dyplomem i grający na fortepianie Podwójny triumf młodego pianisty z Gorlic Serdeczne gratulacje dla Karola Rąpały, utalentowanego ucznia z klasy fortepianu pani Magdaleny Zębali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach, który nie zwalnia tempa i jeszcze przed wakacjami może pochwalić się imponującymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej.Data dodania artykułu: 23.07.2025 09:11Liczba komentarzy artykułu: 2Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 14Zdjęcie przedstawia wilka badanego przez weterynarzy. W Gorlicach pojawił się wilk! [FOTO/VIDEO] Budzi w społeczeństwach ambiwalentne uczucia: z jednej strony podziwiamy jego dzikość, niezależność i piękno, z drugiej – podskórnie obawiamy się go, zarówno jako niebezpiecznego dla zwierząt hodowlanych, jak i ludzi – nawet mimo naukowego absurdu tej ostatniej tezy. Bez względu na opinie, fakty są bezlitosne: mamy w Gorlicach wilka.Data dodania artykułu: 18.07.2025 17:00Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10zdjęcie przedstawia gorlicki ratusz na rynku Czym jeżdżą radni z Gorlic? Sprawdziliśmy ich oświadczenia majątkowe. Od lokalnych krezusów po skromnych Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Gorlicach pojawiły się oświadczenia majątkowe wszystkich 21 radnych Rady Miasta za rok 2024. To coroczny obowiązek, który pozwala mieszkańcom sprawdzić, czym dysponują ich reprezentanci: jakie mają nieruchomości, ile oszczędności zgromadzili, z jakich źródeł osiągają dochody i – co wielu ciekawi najbardziej – jakimi samochodami jeżdżą.Data dodania artykułu: 23.07.2025 11:14Liczba komentarzy artykułu: 3Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 8
Reklama
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 20°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego