Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Siatki i systemy JDS Ogrodzeniowe, kompletne ogrodzenia panelowe / bramy, furtki - automatyka / ogrodzenia frontowe / siatki leśne ogrodzeniowe. Darmowa wycena dostosowana do Twoich potrzeb! Siedliska 33, Bobowa, tel. 512 304 238 / 797 754 538
Reklama

Zespół Szkół Ekonomicznych miał swój Dzień Otwarty [FOTO]

Podziel się
Oceń

W słoneczny piątek (24 maja) Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach zorganizował swój coroczny Dzień Otwarty, który przyciągnął sporą liczbę uczniów i ich rodziców.
dziewczyny w przebraniu podczas dni otwartych szkoły w gorlicach
Gorlicki Ekonomik zaprasza w swoje podwoje

Autor: halogorlice.info/Tomasz Stasiowski

 

To wydarzenie stało się doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną placówki, a także do poznania jej codziennego życia i wyjątkowej atmosfery.

Już od rana szkoła tętniła życiem. Na gości czekały różnorodne atrakcje, zaczynając od prezentacji multimedialnych na temat profili kształcenia, poprzez warsztaty tematyczne, aż po pokazy umiejętności uczniów. Uczestnicy mogli wziąć udział w praktycznych zajęciach z ekonomii, rachunkowości, logistyki i hotelarstwa, które były prowadzone przez doświadczonych nauczycieli oraz starszych uczniów.

Jednym z głównych punktów programu była wycieczka po szkole, podczas której przyszli uczniowie mieli możliwość zobaczenia nowoczesnych pracowni komputerowych, biblioteki, a także strefy sportowej. Szczególną uwagę przyciągnęła sala wystawowa, w której uczniowie mogą zdobywać praktyczne doświadczenia zawodowe, symulując pracę w firmie.

W jednym dniu skupiło się kilka okazji, dzisiejsze wydarzenie było też świetną okazją do przeprowadzenia Dnia Sportu w szkole, a w sali gimnastycznej i na boisku szkolnym, przez cały czas trwały rozgrywki w siatkówce i piłce nożnej.

Na zakończenie, w szkolnej auli odbył się krótki występ artystyczny przygotowany przez szkolny zespół Cantorec, który uświetnił całe wydarzenie. Była to doskonała okazja do zaprezentowania talentów i pasji młodzieży, co z pewnością przyczyniło się do stworzenia pozytywnej atmosfery i pozostawiło niezapomniane wrażenia.


A poniżej prezentujemy utwór muzyczny szkolnego zespołu Cantorec, zachęcającego do wstąpienia w mury tej gorlickiej placówki.
 

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAeroklub Podhalański Nowy Sącz - przejmij stery i zostań pilotem - szkoelnie samolotowe - szkolenie szybowcowe - szkolenie do licencji samolotowej - szkolenie dodatkowe - ZADZWOŃ 18 444 84 09
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Karol Rąpała z dyplomem i grający na fortepianie Podwójny triumf młodego pianisty z Gorlic Serdeczne gratulacje dla Karola Rąpały, utalentowanego ucznia z klasy fortepianu pani Magdaleny Zębali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach, który nie zwalnia tempa i jeszcze przed wakacjami może pochwalić się imponującymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej.Data dodania artykułu: 23.07.2025 09:11Liczba komentarzy artykułu: 2Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 14Zdjęcie przedstawia wilka badanego przez weterynarzy. W Gorlicach pojawił się wilk! [FOTO/VIDEO] Budzi w społeczeństwach ambiwalentne uczucia: z jednej strony podziwiamy jego dzikość, niezależność i piękno, z drugiej – podskórnie obawiamy się go, zarówno jako niebezpiecznego dla zwierząt hodowlanych, jak i ludzi – nawet mimo naukowego absurdu tej ostatniej tezy. Bez względu na opinie, fakty są bezlitosne: mamy w Gorlicach wilka.Data dodania artykułu: 18.07.2025 17:00Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum. Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum „Czy jesteś za odrzuceniem przymusowego przyjmowania nielegalnych migrantów, które skutkuje ryzykiem spadku bezpieczeństwa osobistego i ekonomicznego?” – tak brzmi pytanie, na które Polacy mają odpowiedzieć w referendum, które zorganizować pragnie środowisko Prawa i Sprawiedliwości. Ale by referendum się odbyło, konieczna jest wola Narodu. Dlatego dziś, 17 lipca na briefingu prasowym zorganizowanym na gorlickim rynku, Poseł Barbara Bartuś i lokalni działacze PiS zachęcali mieszkańców powiatu do składania podpisów.Data dodania artykułu: 17.07.2025 20:34Liczba komentarzy artykułu: 30Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 9
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 25°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama