Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 10%!

Bayer Full rozgonił chmury

Podziel się
Oceń

Za nami pierwszy dzień święta miejskiego w Bieczu. Zgodnie z tradycją wszystkich imprez plenerowych odbywających się w naszym regionie, trzeba powiedzieć, że aura postawiła wysokie wymagania nie tylko organizatorom, ale też i widzom imprezy. Na scenie mnóstwo wykonawców, gwiazdą zespół Bayer Full ze Sławomirem Świerzyńskim na czele.

Gdy o godz. 16 na biecką scenę wkraczała Biecka Kapela Biesiadna, inaugurująca tę plenerową imprezę, na widowni było kilka osób, nad którymi zbierały się czarne chmury, częstujące wszystkich rzęsistym deszczem i piorunami. Podobne warunki do grania zastał zespół New Time. Zaraz po godz. 18 na scenie znaleźli się muzycy zespołu Biesiada Show i zdawało się, że ich muzyka jest w stanie rozwiać chmury i zapewnić dobrą atmosferę do wspólnej zabawy. Niestety pogoda nie pozwoliła na zbyt wiele. Około godz. 19 nad Bieczem przeszła burza wraz z oberwaniem chmury, która rozgoniła wszystkich, nawet tych  najwytrwalszych widzów.



Szczęście jednak było po stronie organizatorów, którzy wyglądali w niebo, wznosząc błagalne gesty. Około g. 20 zaczęło się wypogadzać, a teren imprezy wypełnił się znów publicznością. Na scenę wrócił zespół Biesiada Show, który w zupełnie już innej scenerii rozbawił publiczność, przygotowując ją do przyjęcia gwiazdy wieczoru.

Bayer Full ze Sławomirem Świerzyńskim na czele, nie zawiódł publiczności. To właśnie dla tego zespołu na biecki stadion przybyło kilka tysięcy publiczności.



Jutro drugi dzień Dni Biecza. Wieczorem wystąpią zespoły Pionier, Oscar, Bajeranty oraz gwiazda imprezy, formacja Piersi.

 

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

robol 09.07.2017 12:20
tłumy były bo było za darmo :D

robek 09.07.2017 08:36
ludzie co wy się dziwicie? zobaczcie ile nas tu zostało w miastach i wioskach, ile wyjechało. Ileż można klepać tą biedę w każdym aspekcie? Artyści omijają Gorlice z różnych powodów, nie ma tu dobrej atmosfery pod każdym względem jeśli chodzi o organizację imprez

jurek 09.07.2017 06:19
straszne jest to co sie dzieje ostatnio w naszym regionie pod wzgledem muzycznym nikt nie slucha disco polo jak ktos zapyta a tlumy przychodzi a polowa tylko dla tego ze nic innego sie nie dzieje i ida bo jest jaki festyn tylko ze tego nie darady sluchac i w dodatku nie jest to wystep na zywo GDZIE JEST POP ROCK GDZIE TE IMPREZY GDZIE CI ORGANIZATORZY KTORZY ROBILI DAWNIEJ NORMALNE IMPREZY

Robokop 09.07.2017 06:00
Mati, ludzie nie potrzebują się "zmęczyć" kulturalnie, nie interesuje ich nic, zeby tylko pod nogę grało i kufel był pod ręką ....

Mati 08.07.2017 20:26
Ludzie.. zlitujcie się! Czy naprawdę nie wstyd wam chodzić takim tłumem na takie popłuczyny? Gdzie się podziała kultura w naszym regionie? Gdzie sa ludzie którzy ta kulturę tworzą i są jej odbiorcami?Wiem ,że tak jest w niejednej polskiej wsi, ale mimo to jest mi wstyd za mieszkańcow naszego powiatu. Osoby które deklarują ,że lubią się "bawić" powiedzą pewnie, że o gustach się nie dyskutuje.. okej. Zgadzam się. Ale brak gustu to jest już temat do rozmowy.Życzę wszystkim fanom tego gatunku "satyry" jakim jest disco polo wrażliwości na sztukę i ogólniej-kulture.

ReklamaCentrum Aktywnej Rozrywki BAZA Nowy Sącz - BAZA tu zaczyna się zabawa - Nowy Sącz, CH Gołąbkowice, poziom -1, ul. Prażmowskiego 11
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Gmina Sękowa zaprasza na IV Festiwal Wina i Sera w Sękowej, 3 lipca - 5 lipca 2026
Reklama

Temperatura: 28°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama