Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 10%!

Zagrali w popularnych serialach

Podziel się
Oceń

Gorliczanie działają w grupach teatralnych Gorlickiego Centrum Kultury. Zarejestrowali się w agencji castingowej i dostali role w serialach emitowanych w TVN.

 

Zaczęło się właśnie od GCK i pierwszych aktorskich zmagań na scenie. Potem pojawił się pomysł z Agencją Impressariat Stars, która jest jedną z największych agencji castingowych w Polsce, swoistym bankiem twarzy.

 

Zarejestrowanie się przez Internet traw kilka minut, potem trzeba pojechać do siedziby agencji, by wypełnić dokumenty i stworzyć swój profil, w tym pięciominutowy filmik, w którym trzeba po prostu, (albo aż!) zaprezentować się jak najlepiej – wyjaśnia Gorliczanin.

Gorliczanin od września zaczyna naukę w trzeciej klasie gimnazjum. Już po pół roku od zarejestrowania się w agencji, dostał telefon z propozycją zagrania w serialu „Szpital”.

Byłem starszym bratem, który namówił młodszego, by ten włoży do ust żarówkę. Co było dalej można się domyślić… i właśnie tak wylądowaliśmy w tytułowym szpitalu – opowiada.

Młody gorliczanin jest już umówiony na spotkanie z reżyserem innego serialu TVN, w którym ma zagrać pierwszoplanową rolę.

Natomiast drugi z Gorliczanan jest w ostatniej klasie technikum. Zagrał już w kilkunastu odcinkach „Szkoły”, gdzie wcielił się w rolę nowego ucznia.

Dość charakterystyczna postać z powypadkową blizną na twarzy. W każdym odcinku, w którym się pojawia, chodzi o jego burzliwe relacje z dziewczynami – mówi z uśmiechem. I dodaje: Zazwyczaj były to drugoplanowe role, ale było też kilka odcinków, w którym moja postać grała jedną z głównych ról.

Propozycję statystowania na planie „Szkoły” dostał już w kilka dni po zarejestrowaniu się w agencji. Po trzech tygodniach pojawiły się propozycje konkretnych ról w tym serialu.

Gorliczanin zagrał też w krótkometrażowym filmie „Bezlitośnie” wyreżyserowanym przez Daniela Tulickiego (o którym pisaliśmy TUTAJ), a w lipcu chłopaki zaczynają pracę nad kolejnym filmem „Świadomość”.

Będzie opowiadał o eksperymencie polegającym na odcięciu człowieka od wszystkich zmysłów i funkcji mięśniowych. Główny bohater będzie się zmagał ze skutkami ubocznymi tego doświadczenia. Generalnie film dotyczy rozważań nad ludzką duszą. Będę w tym filmie grał główną rolę – opowiada.

Gorliczanin działa również w Teatrze Eksperymentalnym Ergo, który słynie ze swoich fireshow. Zapytany o Iwonę Strusińską-Dziewic, która stworzyła Ergo, mówi, że to dzięki niej pokochał teatr, a dzisiaj na poważnie myśli o zdawaniu do szkoły aktorskiej.

Nastolatków mogliśmy ostatnio zobaczyć na deskach GCK w czasie pokazu przedpremierowego sztuki „Historia całkiem…” i pewnie będzie jeszcze ku temu niejedna okazja.

 

PS. Zdajemy sobie sprawę, że zagranie w paradokumentach dla wielu nie jest żadnym osiągnięciem. Dla nas jest. Każdy kiedyś i jakoś zaczynał – mówią Gorliczanie.

Foto: TVN/player.pl

 


Napisz komentarz

Komentarze

jaga 02.07.2017 04:48
Już w niektórych komentarzach można wyczuć pisiorów.Zamiast chłopaków chwalić że w ogóle im się chce,to gnoją.Cudowny naród Polski.

Bolek R. 01.07.2017 15:18
A ten Pan co miał Gorlickie kino też grał jako aktor a w Gorlicach jakoś kariery nie zrobił.

mieszkaniec 01.07.2017 04:24
faktycznie.... jest się czym chwalić .....

RS2004 do Bartłomiej 28.06.2017 09:40
Luźny wakacyjny temat , a tobie się wszystko z d...pa kojarzy luz bez spiny.

Gość 28.06.2017 09:28
Już naprawdę nie macie o czym pisać. Każda osoba przychodząca tam dostaje role :p

Bartomiej 26.06.2017 09:03
Wspaniele ze TVN i Polsat słynie z ambitnych produkcji typu dlaczego ja , dlaczego ty dlaczego my , szpital etc..... Poziom wysoki , w sam raz dla Gorlickliego KOD-u

Reklama Kamieniarstwo nagrobkowe, budowlane, liternictwo kamieniarskie - nagrobki, piwnice grobowe, parapety, schody, blaty kuchenne i łazienkowe, zdjęcia nagrobkowe, akcesoria: krzyże, krzyżyki, wazony - Szymbark, przy DK28, tel. 577 890 169, 795 249 888
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Znajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama

Temperatura: 27°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: butelkka Treść komentarza: Zamiast normalnie pracować robią pokazówki .Po co to komu ? Zaraz pewnie kaweczka ,poczęstunek .Do roboty !!! Ciekawe ile pieniędzy idzie na takie spotkania otwarcie drogi ,mostu, w przedszkolu,dps,szkole itd ... Wszędzie korytko musi być a dla Tych co najbardziej potrzebują NIE MA . Ciekawe czy ludzie zgadną ile zarabiają Panie opiekunki np.w DPS (dom pomocy społecznej)przy przewijaniu ludzi chorych,cierpiących ? Bardzo cięzka praca .Podpowiem najniższą krajową .A taki co od imprezki do iprezki ,od spotkania do spotkania ile ? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:00 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada Autor komentarza: strona wuwuwu Treść komentarza: Patrząc na pogarszającą się sytuację gospodarczą na naszym gorlickim podwórku, zaciąganie tak dużego kredytu jest złym działaniem. Tym bardziej, że nikt z popierających ten pomysł nie pokazał jego pełnego kosztu. Mieszkańców ubywa, młodzieży w szkołach ubywa, podmiotów płacących podatki też ubywa. To kto to będzie spłacał za 10 lat? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:54 Źródło komentarza: Jeden głos zdecydował. Tak głosowali radni nad wotum zaufania dla Zarządu Powiatu Gorlickiego Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Stolik z wódką i rura dla pań impreza udana podatnik zaplaci Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada Autor komentarza: W Treść komentarza: Pani radna z przedmieścia jaka dumna a prosić żeby postarała się o poprawę lokalnych dróg na przedmieściu to ona problemu nie widzi i chow głowę w piasek !!! Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:05 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada
Reklama