2 października w Starostwie Powiatowym w Gorlicach podpisana została umowa na: „Zagospodarowanie poscaleniowe polegające na budowie i przebudowie dróg dojazdowych we wsi Sękowa, Gmina Sękowa, Powiat Gorlicki”.
Umowę podpisali Starosta Gorlicki Mirosław Waląg i Wicestarosta Marcin Krzemiński z Wykonawcą: KIPIEL Tomasz i Wojciech Kipiel s.c. z Bobowej. W podpisaniu umowy uczestniczył także Marek Ludwin Etatowy Członek Zarządu.
Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn. „Scalanie gruntów wsi Sękowa, gmina Sękowa, powiat Gorlice” współfinansowanego ze środków objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa”.
Prace będą trwać do 30 kwietnia 2025 r.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Źródło info i foto: Starostwo Powiatowe w Gorlicach


![Podpisano umowę na budowę dróg dojazdowych w Sękowej [FOTO] Uczestnicy spotkania w Starostwie Powiatowym w Gorlicach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/xl-podpisano-umowe-na-budowe-drog-dojazdowych-w-sekowej-foto-1728375880.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze