Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama TERMIX, znicze, wkłady, kwiaty - Przedmieście Dolne 73, Biecz - telefon 607 063 057 lub 501 569 020
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki - skorzystaj z promocji między 27 października a 9 listopada 2025
ReklamaRestauracja Galicja już otwarta, Klęczany 213 - Przyjdź, poczuj smak i atmosferę!
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, 38-312 Ropa - u nas kupisz: ceramika, armatura, płytki, wanny, kabiny, meble łazienkowe - OFERUJEMY: wizualizację 3D, fachowe doradztwo - SPRAWDŹ OFERTĘ - tel. 733 920 260
ReklamaStudio Treningu Personalnego, ul. Ogrodowa 2, Gorlice, tel. 535 990 898

Niezwykłe popołudnie teatralne z „Małym Księciem” na deskach Gorlickiego Centrum Kultury [FOTO]

Podziel się
Oceń

Gorlickie Centrum Kultury znów tętni życiem po niedawnym remoncie, a inauguracja sceny po modernizacji odbyła się w wyjątkowy sposób. Na deskach pojawiła się Dziecięca Grupa Teatralna „Być Może”, która zaprezentowała swoją najnowszą produkcję – „Małego Księcia” w reżyserii Tomasza Tajaka. Premierowy spektakl zgromadził pełną salę widzów, a bilety rozeszły się jak świeże bułeczki.
mężczyzna i chłopiec na scenie
Mały Książe na scenie Gorlickiego Centrum Kultury.

Autor: halogorlice.info/Tomasz Stasiowski

 

Adaptacja słynnej opowieści Antoine’a de Saint-Exupéry'ego o podróży Małego Księcia przez różne planety zachwyciła publiczność. Młodzi aktorzy z niezwykłą dojrzałością i zaangażowaniem wcielili się w swoje role, co pozwoliło widzom poczuć magię teatru na najwyższym poziomie. Niezwykła atmosfera przedstawienia była zasługą nie tylko talentu dzieci, ale także wyjątkowej scenografii i choreografii, które dodatkowo wzbogaciły teatralne doświadczenie.

Reżyser Tomasz Tajak, znany z kreatywnego podejścia i pasji do teatru, nie krył radości z udanej premiery. Podkreślił znaczenie ponadczasowego przesłania płynącego z „Małego Księcia”, które skłania do refleksji nad istotą przyjaźni, miłości i poszukiwania sensu życia. Jego reżyseria wydobyła z młodych aktorów ich najlepsze cechy, co spotkało się z ciepłym przyjęciem publiczności.

Spektakl zakończył się owacjami na stojąco, a młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Przedstawienie podbiło serca widzów, ale także pokazało, że Gorlickie Centrum Kultury znów jest gotowe na nowe artystyczne wyzwania i niezapomniane wydarzenia.
 

A jak wyglądała premiera, która odbyła się w maju tego roku w Dominikowicach.
 

 

 

Jeremi Kosiński, podczas spektaklu „Mały Ksiaze” na deskach Gorlickiego Centrum Kultury, autor foto: halogorlice.info

 

Lena Bogdan,podczas spektaklu „Mały Ksiaze” na deskach Gorlickiego Centrum Kultury, autor foto: halogorlice.info

 

Blanka Krupa podczas spektaklu„Mały Ksiaze” na deskach Gorlickiego Centrum Kultury, autor foto: halogorlice.info

 

Nikodem Cisowski podczas spektaklu„Mały Ksiaze” na deskach Gorlickiego Centrum Kultury, autor foto: halogorlice.info

 

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
Reklama15, 16 listopada 2025 - Ekspedycja Słodkości, Ekspedycja Orientalna, DARMOWE DMUCHAŃCE - Arena Gorlice
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 11°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12