W Bibliotece Biecz miał miejsce wernisaż Boginie Obfitości projektu KobietyFest! Matki i córki w lokalnych społecznościach realizowanego przez filię Biblioteki Biecz – Bibliotekę w Libuszy. Koordynatorem projektu była Ewelina Skrzypiec kierownik tejże filii.
Biorący udział w wernisażu goście mogli zobaczyć przepiękną kobiecą sesję zdjęciową, której autorką jest krakowska fotografka Agnieszka Szklarek oraz grafiki powstałe podczas cyklu spotkań projektowych wykonane techniką monotypii i kolażu. Odbitki tych prac w technice druku sublimacyjnego zaprezentowały na bawełnianych koszulkach, uczestniczki projektu występując w nich podczas wernisażu.
Licznie przybyli goście otrzymali upominek – wydruki prezentowanych fotografii w formie kart pocztowych. Nie zabrakło rozmów, pysznego poczęstunku i wspólnego śpiewu. W trakcie spotkania wystąpiły mamy i córki biorące udział w projekcie z pieśnią Matulu Moja. O muzyczną oprawę wernisażu zadbali Monika Babula – kobieta z wielką pasją wokalno-aktorską, której akompaniował Mirosław Bogoń.
Wystawę można podziwiać do końca 2024 roku, a następnie ozdobi ona wnętrza Biblioteki Filii w Libuszy.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Źródło info i foto: Biblioteka Biecz



![Matki i córki tworzyły sztukę w bieckiej bibliotece [FOTO] Uczestniczki projektu KobietyFest w bieckiej bibliotece](https://static2.halogorlice.info/data/articles/xl-matki-i-corki-tworzyly-sztuke-w-bieckiej-bibliotece-foto-1734000188.jpg)


![GKPS Gorlice podejmuje VolleyTeam Gromnik. Stawką ligowe punkty [LIVE] zdjęcie przedstawia zawodników skaczących przy siatce w hali sportowej](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gkps-gorlice-podejmuje-volleyteam-gromnik-stawka-ligowe-punkty-live-1769874419.jpg)




![Dziś bohaterem nie jest osoba, a najbardziej gorlicka z galerii handlowych [QUIZ] Zdjęcie przedstawia Galerię Gorlicką](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-quiz-o-gorlickim-centrum-handlowym-ile-wiesz-o-galerii-gorlickiej-quiz-1769771316.jpg)
![Kino Legenda | Repertuar na bieżący weekend [30 stycznia - 1 lutego] Zdjęcie przedstawia plakaty filmów wyświetlanych w kinie Legenda w Gorlicach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-kino-legenda-repertuar-na-biezacy-weekend-30-stycznia-1-lutego-1769688682.jpg)
![Kino Helios | Repertuar na bieżący tydzień [30 stycznia-5 luty] Zdjęcie przedstawia plakaty filmów wyświetlanych w kinie Helios w Nowym Sączu](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-kino-helios-repertuar-na-biezacy-tydzien-30-stycznia-5-luty-do-zmiany-miniatura-1769770666.jpg)



![Mój przyjaciel Masaj w Gorlicach. Elżbieta Wiejaczka o życiu w tanzańskiej wiosce [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia kobietę z czerwonymi koralami i mikrofonem przy ustach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-moj-przyjaciel-masaj-w-gorlicach-elzbieta-wiejaczka-o-zyciu-w-tanzanskiej-wiosce-foto-1769200543.jpg)
![Rozpoczął się 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [PROGRAM] zdjęcie przedstawia dwóch chłopaków na ulicy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-rozpoczal-sie-34-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-program-1769336771.jpg)
![Lipinki. Duży pożar budynku gospodarczego, zagrożony budynek mieszkalny [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia płonący budynek za drzewami](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-lipinki-duzy-pozar-budynku-gospodarczego-zagrozony-budynek-mieszkalny-foto-video-1768506366.jpg)






![Rodzina apeluje o pomoc. Zaginął mieszkaniec Nowego Sącza [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia zaginionego mężczyzne](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-rodzina-apeluje-o-pomoc-zaginal-mieszkaniec-nowego-sacza-aktualizacja-1769027778.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze