Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Siatki i systemy JDS Ogrodzeniowe, kompletne ogrodzenia panelowe / bramy, furtki - automatyka / ogrodzenia frontowe / siatki leśne ogrodzeniowe. Darmowa wycena dostosowana do Twoich potrzeb! Siedliska 33, Bobowa, tel. 512 304 238 / 797 754 538
Reklama

Dwie osoby poszkodowane w zdarzeniu drogowym w Szymbarku

Podziel się
Oceń

Dzisiaj (04.10.2016) w Szymbarku doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut osobowych Daewoo Tico oraz Renault Clio. Dwie osoby zostały ranne. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej odebrała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym o godzinie 12:32. 

W aucie osobowym Renault Clio podróżowała jedna osobowa, kierująca nie odniosła obrażeń zewnętrznych. Natomiast w drugim pojeździe, który brał udział w zdarzeniu, znajdowały się dwie osoby, matka z synkiem, którzy zostali przewiezieni do szpitala. U kobiety stwierdzone złamanie otwarte, a jej dziecko skarżyło się na ból brzucha.

Do zdarzenia drogowego zostały zadysponowane 3 Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze z Gorlic oraz zastęp z OSP Szymbark, policja, ratownictwo medyczne oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną zdarzenia było niedostosowanie jazdy do panujących warunków atmosferycznych.

Obecnie na drodze krajowej nr 28 w Szymbarku ruch odbywa się wahadłowo, co potrwa jeszcze prawdopodobnie około pół godziny.

Źródło: KPPSP w Gorlicach


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Karol Rąpała z dyplomem i grający na fortepianie Podwójny triumf młodego pianisty z Gorlic Serdeczne gratulacje dla Karola Rąpały, utalentowanego ucznia z klasy fortepianu pani Magdaleny Zębali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach, który nie zwalnia tempa i jeszcze przed wakacjami może pochwalić się imponującymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej.Data dodania artykułu: 23.07.2025 09:11Liczba komentarzy artykułu: 2Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 14Zdjęcie przedstawia wilka badanego przez weterynarzy. W Gorlicach pojawił się wilk! [FOTO/VIDEO] Budzi w społeczeństwach ambiwalentne uczucia: z jednej strony podziwiamy jego dzikość, niezależność i piękno, z drugiej – podskórnie obawiamy się go, zarówno jako niebezpiecznego dla zwierząt hodowlanych, jak i ludzi – nawet mimo naukowego absurdu tej ostatniej tezy. Bez względu na opinie, fakty są bezlitosne: mamy w Gorlicach wilka.Data dodania artykułu: 18.07.2025 17:00Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10zdjęcie przedstawia gorlicki ratusz na rynku Czym jeżdżą radni z Gorlic? Sprawdziliśmy ich oświadczenia majątkowe. Od lokalnych krezusów po skromnych Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Gorlicach pojawiły się oświadczenia majątkowe wszystkich 21 radnych Rady Miasta za rok 2024. To coroczny obowiązek, który pozwala mieszkańcom sprawdzić, czym dysponują ich reprezentanci: jakie mają nieruchomości, ile oszczędności zgromadzili, z jakich źródeł osiągają dochody i – co wielu ciekawi najbardziej – jakimi samochodami jeżdżą.Data dodania artykułu: 23.07.2025 11:14Liczba komentarzy artykułu: 3Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 8
Reklama
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 20°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama