Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, 38-312 Ropa - u nas kupisz: ceramika, armatura, płytki, wanny, kabiny, meble łazienkowe - OFERUJEMY: wizualizację 3D, fachowe doradztwo - SPRAWDŹ OFERTĘ - tel. 733 920 260

Gniot Roku 2013

Podziel się
Oceń

 Było wydarzenie Roku 2013, teraz czas na Gniot Roku! Drodzy Czytelnicy! Od 30 grudnia 2013 roku do 1 stycznia 2014 mieliście możliwość oceny mijającego roku oddając głosy w naszej sondzie „Wydarzenie roku 2013”. Spośród 10 wybranych przez nas wydarzeń ( w oparciu o Wasze komentarze do publikowanych przez nas artykułów przez cały ubiegły rok) wybraliście te, które najbardziej zapadły Wam w sercu. Wniosek jest następujący: bezapelacyjnie sport i wydarzenia kulturalne dominowały w Waszych wyborach. Zaprezentujemy 3 najlepsze wyniki tego głosowania.

 



1 miejsce ( 37,4% - 514 głosów) to wydarzenie:
Awans siatkarek Ekstrimu Gorlice do II ligi rozgrywek 

2 miejsce (32.4% - 445) to wydarzenie: Festiwal muzyki "Się Dzieje Fest"

3 miejsce (6.8% - 93) to wydarzenie: Reaktywacja gorlickiego Kino-Teatru Wiarus


W trakcie głosowania pojawiały się Wasze liczne komentarze na temat innych wydarzeń, faktów, którymi żyły całe Gorlice. Stąd też nasz pomysł na otwarcie głosowania na antywydarzenie w minionym 2013 roku, które nazwaliśmy GNIOT ROKU 2013.

Oto nasze nominacje:



 

Głosowanie trwa od dzisiaj 4 stycznia do 6 stycznia do godziny 23.59. Można głosować raz na godzinę na jedną dowolną opcję.


Prosimy o przymrużenie oka i głosowanie .

fot: favim.com


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
ReklamaSpetakl teatru O! La la! pt. „Recepta na Szczęście” - 4 grudnia 2025r., godz. 19 - Kino FARYS w Bieczu
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 7°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12