PRZECZYTAJ

Po trzykroć lepsi

To był bardzo dobry weekend dla siatkarzy GKPS-u. Drużyny kadetów, juniorów i seniorów, wygrały swoje mecze. Najbardziej emocjonujące spotkanie rozegrali w niedzielę juniorzy, którzy w 5 setach odprawili faworyzowany MKS Ryglice.Podopieczni Krzysztofa Kozłowskiego rozgrywają się z meczu na mecz i świetnie radzą sobie w potyczkach z wyżej rozstawionymi przeciwnikami.

Owocny w zwycięstwa weekend rozpoczęli kadeci, którzy zmierzyli się z zespołem KKS Hutnik Dobry Wynik z Krakowa. Wygrana 3:1 to piąta z kolei zakończona zwycięsko potyczka podopiecznych Krzysztofa Kozłowskiego.

W sobotę do kolejnego ligowego boju przystąpili nasi seniorzy, którzy grają w rozgrywkach IV ligi. Niezbyt wymagającym przeciwnikiem okazał się być zespół Carliny z Rabki-Zdrój. Wygrana w setach do 14, 20 i 13, świadczy o bardzo dużej przewadze naszej drużyny.

Jako ostatni do rywalizacji w mistrzostwach małopolski przystąpili juniorzy. Podejmowali faworyzowaną ekipę MKS-u Ryglice, wicelidera tabeli po pierwszej rundzie rozgrywek. Po zaciętej i wyrównanej 5-setowej walce pokonali przeciwników 3:2.

seniorzy: GKPS – Carlina Rabka Zdrój 3:0 (25:14,25:20,25:13)  tabela

kadeci: GKPS Gorlice – Hutnik Kraków 3:1 (25:17,21:25,25:14,25:20) tabela

juniorzy: GKPS Gorlice - MKS Ryglice 3:2 tabela