Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)

Mistrzowskie badmintonistki

Sukcesem zakończył się udział zawodników reprezentujących Gorlice w finale drużynowych Mistrzostw Małopolski w badmintonie szkół ponadgimnazjalnych. W dobywających się w Bieczu zawodach wzięło udział 11 drużyn w tym 5 w kategorii dziewczat. Gorliczanki , reprezentantki I LO, wygrały wszystkie swoje mecze i zostały mistrzyniami województwa. Mistrzynie województwa wystąpiły w składzie: Karolina Mordawska, Monika Honkowicz, Karolina Smołkowicz, ich trenerem jest  Tadeusz Zimowski. W zawodach dziewcząt na trzecim miejscu uplasowały się reprezentantki ZSE w Gorlicach, trenujące pod okiem Mariusza Masztafiaka: Karolina Osika, Adrianna Grzesiak i Paulina Korzeń.

W kategorii chłopców podopieczni Tadeusza Zimowskiego z I LO zajęli 4 miejsce natomiast zawodnicy ZSE zakończyli zawody na 5 miejscu.

Zwycięscy odebrali z rąk starosty powiatu gorlickiego Mirosława Wędrychowicza medale, dyplomy i puchary.

fot:sadeczanin.info