Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Stłuczka w Ropie i podwójny gaz w Uściu

Podziel się
Oceń

Dwa samochody zderzyły się dziś (12 kwietnia) w miejscowości Ropa na drodze krajowej numer 28. Relacjonuje Sądeczanin. - Około 8:35 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut w miejscowości Ropa. W akcji brały udział zastępy straży pożarnej z Gorlic i Ropy - opowiada dyżurny z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Gorlicach, asp. sztab. Tomasz Podgórski. - Jeden pas ruchu na drodze krajowej nr 28 był czasowo zablokowany. Strażacy zakończyli swoje działania około godz. 11:20 - dodał Tomasz Podgórski.

 

Aktualnie droga krajowa nr 28 w miejscu wypadku jest przejezdna. Dwie osoby, które brały udział w kolizji trafiły do szpitala z lekkimi potłuczeniami.

- Sprawcą zderzenia dwóch aut była kobieta, która prowadziła citroena. Nie zachowała ona bezpiecznej odległości i uderzyła w tył jadącego przed nią seata, który skręcał w lewo - powiedział rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach, mł. asp. Grzegorz Szczepanek.

Kobieta, która spowodowała kolizję na drodze krajowej nr 28 została ukarana mandatem karnym w wysokości 300 złotych.

 

0,46 promila w wydychanym powietrzu miał kierowca opla, którego policjanci zatrzymali w Uściu Gorlickim.

Wczoraj (11 kwietnia) około 18:20 policjanci z Gorlic zatrzymali w miejscowości Uście Gorlickie mężczyznę podróżującego oplem. Po badaniu alkomatem okazało się, że przed rozpoczęciem jazdy kierowca pił alkohol. Miał w wydychanym powietrzu 0,46 promila.

- Policjanci zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwego kierowcy. Za popełnione wykroczenie będzie musiał odpowiedzieć przed sądem - wyjaśnił rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach, mł. asp. Grzegorz Szczepanek.

 

(MB)

www.sadeczanin.info


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaPrace wysokościowe - szybko, solidnie i sprawnie - Adam Piątkiewicz Alp-Lin
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
ReklamaAdvertisement
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 16°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama