Jan Orkisz - Europa. Jesteś u siebie
Jan Orkisz - Europa. Jesteś u siebie
Jan Orkisz - Europa. Jesteś u siebie

Śmierć na ławce przy ul. Legionów.

  • 7.04.2019, 09:22 (aktualizacja 07.04.2019 11:58)
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Śmierć na ławce przy ul. Legionów.
Dziś (7 kwietnia) około godziny 7 policja została poinformowana o znalezieniu zwłok na przystanku w centrum miasta, znajdującym się przy ul. Legionów.

Przybyli na miejsce mundurowi zastali na miejscu mężczyznę, który leżał na przystankowej ławce i nie dawał oznak życia. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego.

Po przyjeździe lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

W tym momencie nie są znane przyczyny śmierci, z relacji świadków zdarzenia wynika, iż mężczyzna był widziany tej nocy w stanie upojenia alkoholowego.

 

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (3)


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

34hcfjj6
34hcfjj6 9.04.2019, 08:02
Dobry i wesoly czlowiek! Zal sciska serce..
...
... 8.04.2019, 20:01
Tak, przegrał tą walkę, chociaż tyle lat w trzeźwosci. Jak go widzę na boku położonego na przystanku serce mi pęka. Nie przechodźcie nigdy obok leżącego tak jakby go nie było. Wyrazy głebokiego żalu dla Rodziny, która tak bardzo o niego walczyła. Soczywaj w pokoju drogi Sąsiedzie.
Bc547b
Bc547b 8.04.2019, 15:57
Pił czy też nie...co za różnica? Był człowiekiem który odszedł wcześniej niż powinien. Znałem go, pracowaliśmy razem. Był dobrym kolegą, zawsze chętnie pomógł gdy ktoś tego potrzebowal. Ktoś tam na niego czekał w domu a teraz Go opłakuje i tęskni. To, że ktoś ma problemy z alkoholem nie czyni go złym człowiekiem, zastanów się drogi internauto nim napiszesz coś krzywdzącego o kimś kogo nawet nie znałeś.
Bodek
Bodek 8.04.2019, 20:28
Też go znałem, bardzo dobrze, był dobrym człowiekiem. Pan Bóg już go osądził. Niech źli ludzie zamilkną i nie sądzą
Ona
Ona 7.04.2019, 17:26
Tam tak spali norma.
pol
pol 7.04.2019, 13:49
kto sprzedaje pijanemu zlikwidować!!!
pasel
pasel 7.04.2019, 13:43
Teren nie zabezpieczony taśmą , pani spokojnie obok stoi i czeka na autobus :(
robol
robol 7.04.2019, 13:38
zrobić jak w N.Saczu prohibicja po 2200 wszedzie włącznie ze stacjami paliw
Paweł
Paweł 7.04.2019, 12:48
Uzależnienie od alkoholu może skończyć się śmiercią. Znałem tego Pana. Zmagał się z uzależnieniem, nie pił kilkanaście lat, ale w końcu przegrał
Jann
Jann 7.04.2019, 10:12
A czy policja nie powinna patrolowac w nocy ulic i zakamarkow w miescie a wszczegolnosci w okolicach calodobowych alkoholowych, obok jest taki sklep w ktorym pewnie ten pan zakupil ostatni swoj napój, a juz wtedy trzezwy raczej nie byl, monitoring w miescie ewentualnie w tym sklepie wszystko wyjasni
23
23 7.04.2019, 14:15
nie bo po co. To samo z pewnym gorlickim PUBem gdzie co jakiś czas regularnie pogotowie przyjeżdża po spitych to nieporzytomnosci. I gdzie jest OSOBOM NIETRZEŹWYM NIE SPRZEDAJEMY?
nikt
nikt 7.04.2019, 12:48
Monitoring na przeciwko przystanku i w sklepie, wyjaśni czy w chwili zakupu miał promilki i był zdolny robić zakupy ???

Pozostałe