Śmierć na ławce przy ul. Legionów.

  • 07.04.2019, 09:22 (aktualizacja 07.04.2019, 11:58)
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Śmierć na ławce przy ul. Legionów.
Dziś (7 kwietnia) około godziny 7 policja została poinformowana o znalezieniu zwłok na przystanku w centrum miasta, znajdującym się przy ul. Legionów.

Przybyli na miejsce mundurowi zastali na miejscu mężczyznę, który leżał na przystankowej ławce i nie dawał oznak życia. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego.

Po przyjeździe lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

W tym momencie nie są znane przyczyny śmierci, z relacji świadków zdarzenia wynika, iż mężczyzna był widziany tej nocy w stanie upojenia alkoholowego.

 

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (3)


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

34hcfjj6
34hcfjj6 09.04.2019, 08:02
Dobry i wesoly czlowiek! Zal sciska serce..
...
... 08.04.2019, 20:01
Tak, przegrał tą walkę, chociaż tyle lat w trzeźwosci. Jak go widzę na boku położonego na przystanku serce mi pęka. Nie przechodźcie nigdy obok leżącego tak jakby go nie było. Wyrazy głebokiego żalu dla Rodziny, która tak bardzo o niego walczyła. Soczywaj w pokoju drogi Sąsiedzie.
Bc547b
Bc547b 08.04.2019, 15:57
Pił czy też nie...co za różnica? Był człowiekiem który odszedł wcześniej niż powinien. Znałem go, pracowaliśmy razem. Był dobrym kolegą, zawsze chętnie pomógł gdy ktoś tego potrzebowal. Ktoś tam na niego czekał w domu a teraz Go opłakuje i tęskni. To, że ktoś ma problemy z alkoholem nie czyni go złym człowiekiem, zastanów się drogi internauto nim napiszesz coś krzywdzącego o kimś kogo nawet nie znałeś.
Bodek
Bodek 08.04.2019, 20:28
Też go znałem, bardzo dobrze, był dobrym człowiekiem. Pan Bóg już go osądził. Niech źli ludzie zamilkną i nie sądzą
Ona
Ona 07.04.2019, 17:26
Tam tak spali norma.
pol
pol 07.04.2019, 13:49
kto sprzedaje pijanemu zlikwidować!!!
pasel
pasel 07.04.2019, 13:43
Teren nie zabezpieczony taśmą , pani spokojnie obok stoi i czeka na autobus :(
robol
robol 07.04.2019, 13:38
zrobić jak w N.Saczu prohibicja po 2200 wszedzie włącznie ze stacjami paliw
Paweł
Paweł 07.04.2019, 12:48
Uzależnienie od alkoholu może skończyć się śmiercią. Znałem tego Pana. Zmagał się z uzależnieniem, nie pił kilkanaście lat, ale w końcu przegrał
Jann
Jann 07.04.2019, 10:12
A czy policja nie powinna patrolowac w nocy ulic i zakamarkow w miescie a wszczegolnosci w okolicach calodobowych alkoholowych, obok jest taki sklep w ktorym pewnie ten pan zakupil ostatni swoj napój, a juz wtedy trzezwy raczej nie byl, monitoring w miescie ewentualnie w tym sklepie wszystko wyjasni
23
23 07.04.2019, 14:15
nie bo po co. To samo z pewnym gorlickim PUBem gdzie co jakiś czas regularnie pogotowie przyjeżdża po spitych to nieporzytomnosci. I gdzie jest OSOBOM NIETRZEŹWYM NIE SPRZEDAJEMY?
nikt
nikt 07.04.2019, 12:48
Monitoring na przeciwko przystanku i w sklepie, wyjaśni czy w chwili zakupu miał promilki i był zdolny robić zakupy ???

Pozostałe