„Patrzysz na mnie?” Tak! Na te prace warto popatrzeć!

  • 30.04.2019, 20:29
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

„Patrzysz na mnie?” Tak! Na te prace warto popatrzeć!
Dziś wieczorem w Domu Polsko-Słowackim w Gorlicach odbył się wernisaż wystawy prac w ramach projektu plastycznego prowadzonego przez Gorlickie Centrum Kultury.

Jest to efekt działań artystycznych dzieci i młodzieży w cotygodniowych zajęciach w pracowni. Wystawa ta wieńczy ogrom pracy nad cyklem interpretacji malarskich wielkich mistrzów i ich dzieł.

Na wystawie zostało zaprezentowanych ponad 400 obiektów z zakresu malarstwa, grafiki, ceramiki oraz instalacji przestrzennej.

Cieszymy się, że prac jest tak dużo i tak wiele dobrych - mówią zgodnie instruktorzy, Magdalena Rak i Tomasz Tajak z Gorlickiego Centrum Kultury.

Mamy nadzieję, że wśród naszych utalentowanych wychowanków, którzy prezentują dziś swoje prace tu w Domu Polsko-Słowackim, w przyszłości znajdą się tacy, którzy swoje dzieła będą wystawiać w najlepszych galeriach całego kraju.

Zobaczcie Państwo, jak pięknie malują nasze dzieci, te starsze, mające naście lat, jak i te najmłodsze, liczące sobie 5 lat. Cieszymy się ogromnym zainteresowaniem projektu i wierzymy, że w przyszłości jeszcze bardziej będzie się rozwijał.

Wystawa prac dostępna będzie od 30 kwietnia 2019 do 30 maja 2019, w godzinach 8:00-16:00 w Domu Polsko-Słowackim w Gorlicach, Rynek 1.

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (45)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe