Sezon motocyklowy rozkręcił się na dobre. Są pierwsi ranni.

  • 21.05.2019, 09:03
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Sezon motocyklowy rozkręcił się na dobre. Są pierwsi ranni. Foto: Czytelnik/kolizja w Nowicy
Tylko w ostatnich dniach doszło do czterech zdarzeń drogowych z udziałem kierujących motocyklami i motorowerami. Niestety nie obyło się bez wizyt w szpitalu.

W sobotni wieczór (18 maja) doszło do z pozoru niegroźnie wyglądającej kolizji w Nowicy. Kierowca motocykla marki Honda zjechał na pobocze i wpadł do rowu. Według relacji świadków mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała został zabrany do gorlickiego szpitala.

Niemalże dokładnie dobę później, w niedzielę (19 maja) w Rożnowicach kierowca motocykla marki Kawasaki nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w wyjeżdżającą z drogi podporządkowanej skodę. Został ukarany 300 zł mandatem i punktami.

Wczoraj (20 maja) tuż po godz. 16 na ulicy Bieckiej w Gorlicach kierująca volkswagenem kobieta nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją motocykla i najechała na jego tył. Dostała 500 zł mandatu, a na jej konto wpłynęły punkty karne.

Godzinę później mundurowi dostali zgłoszenie o kolizji w Rożnowicach, w której brały udział dwa motorowery.

Kierowca jednego z nich nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go jednośladu i doprowadził do zderzenia pojazdów, w wyniku którego obrażeń nogi doznał pasażer najechanego motoroweru – powiedział w rozmowie z nami aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Tomasz Stasiowski

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

KK
KK 21.05.2019, 12:24
Jak sie ma pstro w głowie to tak sie kończy.
PSTRO
PSTRO 21.05.2019, 19:13
...
P
P 21.05.2019, 19:12
...
Wera
Wera 21.05.2019, 10:14
Wyjeżdżałam wczoraj spod Biedronki na Pogórzańskim i chciałam się włączyć do ruchu, gdy kilkadziesiąt metrów wcześniej do ruchu włączył się motor i tak przyspieszył, że ja już zaczynając ruszać musiałam gwałtownie hamować, bo on po prostu pojawił się znikąd. Nieco wyobraźni.

Pozostałe