Szymbark. Zdarzenie drogowe z udziałem dwóch osobówek.

  • 21.11.2019, 13:59
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Szymbark. Zdarzenie drogowe z udziałem dwóch osobówek.
Dzisiaj (21 listopada) około godz. 13.40 doszło w Szymbarku do zderzenia jeepa i opla.

Na miejscu pracują strażacy, policjanci i załoga pogotowia ratunkowego.

Ze wstępnych informacji wiadomo, że kierująca oplem kobieta została zabrana do szpitala, gdzie trafiła razem z podróżującym z nią dzieckiem.

Najprawdopodobniej kierowca jeepa, wyjeżdżający od strony Bielanki, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu oplowi, który jechał w stronę Gorlic.

Więcej informacji wkrótce.

Barbara Ćmiech

Zdjęcia (4)


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zoo
zoo 28.11.2019, 17:26
Tam powinna być sygnalizacja na czujnik.
Patrycja
Patrycja 28.11.2019, 09:24
Macie niekompletne inforamcje kieująca jest w ciąży i jechała z czwórką dzieci i wszystkich karetka zabrała do szpitala na szczęście nic strasznego się nie stało i wszyscy są cali
lek.
lek. 28.11.2019, 17:25
Tu bym nie był taki pewny, gdyż dzieciom zawsze się odbija na zdrowiu a zwłaszcza jak kobieta jest w ciąży.
Johny Mnemonik
Johny Mnemonik 23.11.2019, 20:40
widoczność wyjeżdżając z Bielanki jest tam teraz praktycznie żadna, ale dlatego postawili lustro po drugiej stronie ulicy, ale nawet to *uja daje, nie wiem kto projektował tą drogę ale będzie miał więcej ofiar na swoim sumieniu
tadeusz
tadeusz 22.11.2019, 16:35
Jeszcze jedna rzecz,w zależności od długości maski auta,po zatrzymaniu na Stopie,by zobaczyć co się dzieje po lewej,trzeba tę linię zatrzymania przekroczyć,wtedy można się zdziwić,,że jednak coś jechało...ciekawe czy gorlicka policja wezmie to pod uwagę,oj chyba nie,pozdrawiam.
Xxx
Xxx 21.11.2019, 22:20
Mieszkam przy wyjeździe z Bielanki,pomimo tego ze jest tam znak stopu to nikt się nie zatrzymuje.Nic dziwnego ,ze będą wypadki.Policja powinna stać w tym miejscu i dawać mandaty.
Kierowca
Kierowca 21.11.2019, 20:11
Niestety jeżdżę tam codziennie i widzę jak od strony Bielanki wyjeżdżają z impetem samochody nawet nie zwracając uwagi czy ktoś jedzie główną drogą. Masakra jakaś, a przecież to oni włączają się do ruchu na drodze głównej.
tadeusz
tadeusz 22.11.2019, 16:22
Drogi Kierowco,domyślam się,że jezdzisz codziennie od strony N.Sącza,od strony Bielanki"wyjeżdżają z impetem" bo nic nie widzą czy ktoś tam jedzie czy nie, mimo zatrzymania na Stopie,niby jest tam ograniczenie do 50,ale po zakręcie w lewo(od twojej strony),przed mostem zazwyczaj większość przyśpiesza-bo droga prosta.
Ja
Ja 22.11.2019, 20:12
drogi Tadeuszu proponuję powtórzenie kursu na prawo jazdy bo zrobisz komuś krzywdę !!!!
jak nie widzisz to nie jedziesz!!!
tadeusz
tadeusz 23.11.2019, 18:57
Dobrze powiedziane,zatem zamykamy drogę z Bielanki:).
Kazimierz
Kazimierz 21.11.2019, 18:07
podpisuję się dwoma rękami pod uwaga P Tadeusza ;to skrzyżowanie bezpieczne jest tylko w nocy przynajmniej widoczne są światła pojazdu nadjeżdżającego
Abc
Abc 21.11.2019, 17:57
Wracając codziennie z pracy w Nowym Sączu jeszcze mi się nie zdarzyło abym zobaczył samochód stojący na znaku STOP który tam się znajduje.
Honda
Honda 21.11.2019, 17:41
Na wyjeździe z Bielanki w lewo nie widać nic! Zasłaniają barierki. Trzeba zatrzymać się kilka metrów przed linią zatrzymania by udało się coś zobaczyć. Jeśli ktoś jeździ tam często, to wie ale jeśli ktoś jedzie po raz pierwszy i tego wcześniej nie wyłapie i dojedzie do linii zatrzymania to ma z deka problem.
XYZ
XYZ 21.11.2019, 17:35
Kto zaprojektował i kto odebrał barierki na nowo pobudowanym moście? Przecież zasłaniają one w 100 procentach widoczność dla samochodów wyjeżdżających drogą od Bielanki. To skrzyżowanie od lat jest niebezpieczne, natomiast ograniczenie widoczności poprzez barierki nowego mostu tylko pogorszyło bezpieczeństwo tego miejsca.
tadeusz
tadeusz 21.11.2019, 16:22

To skrzyżowanie jest niefortunne,jadący od strony Bielanki przy zatrzymaniu się na znaku Stop mają ograniczoną widoczność w lewo-zasłaniają barierki nowego mostu.
Teretire
Teretire 21.11.2019, 17:16
Nie ma to żadnego znaczenia. Tam jest znak stop więc trzeba się zatrzymać. Przez ten czas spokojnie można się rozeznać czy coś jedzie.
Perl
Perl 23.11.2019, 00:11
Chyba nigdy tamtędy nie jechałeś. Zatrzymując się na STOP i dojeżdżając do linii stopu nic nie widzisz oprócz pięknych barierek nowego mostu zakrywających niemalże 100% widocznosci. Co z tego że się przepisowo zatrzymasz jak i tak nie możesz się upewnić czy możesz wyjechać z podporządkowanej czy nie. Tym bardziej skręcając w lewo jeśli ustawisz się do osi jezdni (biorąc pod uwagę jeszcze jej nachylenie) nie widzisz nic i albo ci się uda wyjechać albo nie ...
tadeusz
tadeusz 22.11.2019, 16:02
Właśnie w tym kłopot,napisałem"przy zatrzymaniu się na znaku Stop",niestety nie widać czy ktoś jedzie z lewej,dobrze napisała"Honda"(napisał),że trzeba się zatrzymać 10-15 metrów przed linią zatrzymania,wpadłem na to czyba za piątym razem,pozdrawiam.
xxx
xxx 21.11.2019, 18:36
To, że trzeba się zatrzymać nie ulega wątpliwościom, ale myślę że "tadeuszowi" chodziło o to że po zatrzymaniu się nie widać nic poza barierkami mostu
Ha ha
Ha ha 21.11.2019, 18:36
Wychodząc z samochodu można się rozejżeć. A jak wejdziesz ,zapniesz pasy i bum. Bardzo zła widoczność,niczym jadąc z galerii parkowej.
Xfs
Xfs 21.11.2019, 17:52
Zwłaszcza że gówno widać zza barierek zwłaszcza jak jedzie mały samochod
tadeusz
tadeusz 22.11.2019, 16:37
...albo pochylony motocyklista na ścigaczu jadący 120.

Pozostałe