Ul. Kościuszki. Osobówka ścięła przydrożne słupki.

  • 15.02.2020, 22:25
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Ul. Kościuszki. Osobówka ścięła przydrożne słupki.
Dzisiaj (15 lutego) około godziny 22.15 na ul. Kościuszki w Gorlicach doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.

Kierujący pojazdem osobowym na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych w tym momencie przyczyn stracił panowanie nad kierownicą, wpadł w poślizg i uderzył w krawężnik. Pojazd wypadł z jezdni, ściął kilka słupków odgradzających jezdnię od chodnika i zatrzymał się na trawniku.

Na miejsce zdarzenia zostali zadysponowani strażacy z JRG Gorlice oraz policja.

Na całe szczęście nikt nie przechodził w tym momencie po chodniku, nikt z osób podróżujących pojazdem nie został poszkodowany.

Kierujący poruszający się ul. Kościuszki muszą liczyć się z utrudnieniami w tym miejscu.

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (13)


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bywa
Bywa 17.02.2020, 14:27
Wielkie halo, słupki. Wyprostować i po sprawie.
Tak właśnie
Tak właśnie 17.02.2020, 06:05
Każdy niech ocenia swoje możliwości opanowania samochodu, bo gdyby tam ktoś szedł , sytuacja nie była by za ciekawa. Można po***ć ale z głową , a ściąć słupki na prostej to już jest wyczyn. Telefonik był używany na pewno.
???
??? 16.02.2020, 15:51
Widocznie kolejny sprawdzal czy licznik pokaze mu maksimum a policji jak nie bylo to nie bedzie na ulicach
Mechanik samochodowy
Mechanik samochodowy 16.02.2020, 15:22
Tak już bywa gdy kupuje się opony używane.
NS.
NS. 16.02.2020, 14:06
Zamiast przejechać obwodnicą Miasta, przez Bystrą to robią sobie skróty.
Kierowca
Kierowca 16.02.2020, 14:03
Zabawiają się chłopaki, bo jak ciasne ulice, to można wjechać nawet w kamienice.
Centrum
Centrum 16.02.2020, 13:56
Na Kościuszki od kiedy pamiętam to zawsze się tam coś dzieje. Nawet w centrum Miasta nie ma tyle problemów.
aa
aa 16.02.2020, 13:43
ślady opon wyglądają na LETNIE
Jaa
Jaa 16.02.2020, 21:14
Tam nawet nie ma śladów hamowania
Popatrz dokładnie dopiero pisz w sieci kolego
audislave
audislave 16.02.2020, 12:01
Jest audi jest moc !!!! 2.5 210 koni v6 quattro zawieszenie s-line przyklejony do drogi Szyna!!
Ekspert
Ekspert 16.02.2020, 11:59
Rozmowa przez tel.komórkowy,pisanie esemesów w trakcie prowadzenia samochodu młody głupi wiek kierowcy i przyczyny wyjaśnione tyle temacie Przecież policja ma możliwość sprawdzenia czy sprawca używał telefonu.
Alek
Alek 16.02.2020, 10:28
Strach tam chodzić chodnikiem. Kiedyś to się źle skończy.....
Cinek 1
Cinek 1 16.02.2020, 10:14
Porażka, komuno wróć, MO wróć.....wąskie drzwi wróć.
Moze nocne patrole SM by się przydały w tym miejscu....i innych również....jak w innych miastach... cywilizowanych.
Paco
Paco 16.02.2020, 10:03
Piszę ponownie, panie dziennikarzu to stara informacja
mx
mx 16.02.2020, 09:51
Dziwne, bo koleżanka tam mieszka a nic o tym nie wie.
Paco
Paco 16.02.2020, 09:27
Panie dziennikarzu, ktoś tu komu robi żart
MrRed
MrRed 16.02.2020, 08:23
myślałem, ze przez przypadek ta sama informacja sprzed kilku tygodni sie wybiła na główną. a tu nie - po prostu kolejny mądry inaczej...
Bzyk
Bzyk 16.02.2020, 08:22
50 to on napewno nie jechal
Rzr
Rzr 16.02.2020, 07:28
Czarne BMW ? Za szybko wyjeżdżają i wpadają w słupki.
xxx
xxx 16.02.2020, 01:01
Pewnie jakiś kolejny zamach
paya
paya 16.02.2020, 00:18
który to już raz? namagnesowane te słupki jakoś, czy co?

Pozostałe