Barbara Bartuś zabiera głos w Sejmie. Przekazuje podziękowania Premierowi.

  • 05.06.2020, 10:48
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Barbara Bartuś zabiera głos w Sejmie. Przekazuje podziękowania Premierowi. fot. profil facebook videoparlament
Wczoraj w polskim Sejmie odbyło się posiedzenie, na którym rozpatrywano wniosek Prezesa Rady Ministrów o wyrażenie przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wotum zaufania Radzie Ministrów.

 

Oprócz tego procedowano przedstawiony przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej projekt ustawy o dodatku solidarnościowym przyznawanym w celu przeciwdziałania negatywnym skutkom COVID -19

W tych sprawach głos zabierała, wywodząca się z Ziemii Gorlickiej, posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Barbara Bartuś.

Oto jej wypowiedzi (źródło: videoparlament)
 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

psia faja
psia faja 10.06.2020, 15:33
Babsko szykuje córunię na następną kadencję w sejmie. Teraz takie czasy, miejsca w senacie czy w sejmie są dziedziczone.
pawel
pawel 07.06.2020, 15:47
tak się załatwia premie u prezesa! (szkoda że ta pani nic nie robi dla naszego regionu) :(
m_w
m_w 07.06.2020, 10:50
Tą posłankę na zasiłek dla bezrobotnych bez prawa do zasiłku i wszystkich z rządu . Niech żyje POSEŁ BRAUN to jest człowiek z wiedzą i broni wiary i ojczyzny.
adam1
adam1 07.06.2020, 18:55
Różnica poziomu intelektualnego i wiedzy pomiędzy posłem Braunem a pisowcami jest taka jak różnica pomiędzy profesorem uniwersytetu a przedszkolakiem. Wiem coś o tym bo oglądam posiedzenia Sejmu i Komisji. Dlatego też poseł Braun jest przemilczany i bojkotowany we wszystkich mediach w Polsce. Ktoś boi się prawdy
Opozycja
Opozycja 07.06.2020, 07:00
Nie lubię tej Pani, ale ją Szanuję, bo wiem że bez PIS nie ma Polski.
asd
asd 07.06.2020, 16:43
jesteś śmieszny`
adam1
adam1 07.06.2020, 18:19
To nie jest śmieszne, to jest smutne. Co ta propaganda robi z ludzi
bobo
bobo 07.06.2020, 06:16
Barbara może nie jest idealna, ale przynajmniej nie kapuje do UNI jak Róża Thun
adam1
adam1 07.06.2020, 18:20
Co jest gorsze dżuma czy cholera?
BB
BB 07.06.2020, 04:38
Po wybolach jak wygla Andrzej Duda, to damy miejsca placy.
Inspektor
Inspektor 07.06.2020, 03:10
Kiedy pani Poseł zajmie się problemem Gorlickim. Gdzie są niszczone i nękane przez Instytucje osoby Niepełnosprawne, a jest ich naprawdę dużo.
Zakonnica
Zakonnica 07.06.2020, 03:05
Nie z nami te reklamy. Jedna pani poseł reklamuje córki, w celu by zwiększyć przyrost naturalny. Podobnie jak inny zbo.czeniec reklamował kremówki.
xxx
xxx 07.06.2020, 03:00
A ładna ta pani Córka?
xyz
xyz 06.06.2020, 23:39
Nadmiar wazeliny
Denat
Denat 06.06.2020, 16:43
Zdelegalizować PiS a członków i sympatyków pozbawić dożywotnio praw publicznych!
haki
haki 06.06.2020, 23:03
Towarzyszu, twój guru Czarzasty chce jeszcze porządek zrobić z duchownymi.... nie doczekanie wasze UBowcy
zbin
zbin 06.06.2020, 10:28
Gwiazda lokalnych odpustów i dożynek gminnych zaczyna karierę na centralnym szczeblu ?
tak było prezesie ;)
tak było prezesie ;) 05.06.2020, 23:45
Mam nadzieje ze następnym razem córka pani poseł zapyta premiera jakie inwestycje beda prowadzone w powiecie gorlickim . Moze jakis most chociazby ( mosty plus ) , albo obwodnica ( 100 obwodnic ) , a moze premier , rzad lobbowałby zeby przyciagnac jakiegos inwestora który wybuduje tu jakas fabryke , stworzy miejsca pracy w ten sposób , bedzie konkurencja i wyzsze pensje dla pracowników , wiekszosc w okolicy pracuj za najnizszą krajowa . Chyba wystarczy juz galerii handlowych w miescie .
skorpiom
skorpiom 05.06.2020, 20:56
kto to jest -- co to tam robi -- beeeee.
Bret
Bret 05.06.2020, 20:03
Posłanka robi to co do niej należy, a ten cały hejt jest ohydny!
Denat
Denat 06.06.2020, 16:37
Ohydne jest to co pis robi z Polska
Ted
Ted 05.06.2020, 19:57
A kto i kiedy będąc na poza gorlickich urzędach zrobił coś dla miasta i okolicy. PiS przynajmniej chce żeby trochę Polski było w Polsce. PO to partia wyprzedażowa, wszystko sprzedać a kasa się podzielić. Chcieli podzielić Polska na zachodnią i wschodnią. Za nic mają Polskę wschodnią.
Za rządów Platformy afera goniła aferę, tego się propagandą nie przykryje.
Platforma przegrała wybory, bo się skompromitowała, a Tusk uciekł ze stanowiska premiera na brukselską synekurę z....niemieckiej (!) rekomendacji.
Zamiast rządzić narobili gnoju, niszczyli Polskę i Polaków, nawet zasiłek pogrzebowy okroili prawie o połowę!
Dewiza platformy: piniędzy nie ma i nie będzie, koniec dyskusji.
Obdzierali ludzi ze skóry i godności...
olo
olo 06.06.2020, 11:55
tak głupiego komentarza dawno nie czytałem, no ale jego jakosc swiadczy o poziomie intelektualnym samego piszacego. Nie bede pisal zebys zaczal myslec, bo widac ze na to juz za pozno, wiec wierz dalej w to co ci pisowcy mowia a propaganda za 2 mld w tvpis przedstawia.
Gorliczanka
Gorliczanka 05.06.2020, 19:31
Totalna żenada. Wstyd, że ktos taki jak Bałbała reprezentuje nasz region. Mieszkają tutaj nie tylko ludzie, którzy postrzegają świat przez pryzmat 500+ i trzynastej emerytury ,
Programy
Programy 05.06.2020, 19:26
Jaka tutaj nienawiść do Pani Poseł. Ciekawa jestem ile osób, które tutaj się wypowiadają dobrowolnie zrezygnowałyby z dodatku na dzieci 500 plus i innych rządowych programów Partii PiS. Teraz coś w Polsce się dzieje pozytywnego i powinniście być wdzięczni za te programy 500+, 300+, trzynasta emerytura, zmniejszenie wieku emerytalnego teraz jeszcze tarcze antykryzysowe. Jeżeli teraz w tych trudnych czasach rządziłaby Partia PO-PSL to co by się działo w czasach Pandemii ? Nasz sytuacja byłaby taka jak na zachodzie.
Zastanówcie się ludzie........
adam1
adam1 06.06.2020, 14:08
Zrozum, że 500+ nie funduje nam ani Pis ani Pani Poseł ze swoich pieniędzy tylko z naszych podatków. Czy jeżeli zabiorę ci z twojego portfela 800zł i oddam 500zł to też będziesz taki zadowolony? Ludzie nie znają podstawowych praw ekonomii
Mama
Mama 05.06.2020, 22:43
Nie zrzeknę sie 500+ poniewaz obydwoje z mężem ciężko na te wszystkie "plusy" zarabiamy i to nie tylko w jednym zakladzie pracy. Pozdrawiam wszystkich pracujących. ;-)
Zibi
Zibi 05.06.2020, 19:05
Tyle mądrych komentarzy a nikt nie kandyduje na posła może by więcej zrobił.Nikt nie pamięta a ja tak jak moje dzieci szły do szkoły za rządów Tuska to płaciłem po 600 zł.za książeki pamiętam jak podniesiono Wat na ubrania dziecięce bo podobno unia tak nakazała a Tusk tylko lizał tyłek jak nie Putinowi to pani Merkel.Co do pandemi to ile jest ***i co w sklepach aptekach kościołach nie nosi masek rząd ma każdego pilnować.Sa kraje co radzą sobie lepiej a te bagate kraję to co dlaczego tam jest po 500 zagonów na milion mieszkańców Możecie zagłosować na Trzaskowskiego to Warszawskie szambo może wam oczyści rozumy i przemyje zaślepione oczy!.
ja
ja 05.06.2020, 18:52
oj ma ziemia Gorlicka lokatorów...

Pozostałe