Modernizacja magistrali ciepłowniczej, czyli gorliczanie ponad dwa tygodnie bez ciepłej wody

  • 10.07.2020, 08:39
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Modernizacja magistrali ciepłowniczej, czyli gorliczanie ponad dwa tygodnie bez ciepłej wody Foto: ilustracyjne/pixabay.com
W związku z pracami obejmującymi drugi etap przebudowy i modernizacji odcinka magistrali ciepłowniczej Urząd Miejski w Gorlicach informuje, że od 22 lipca do 6 sierpnia, nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody dla mieszkańców Gorlic. Blisko siedmiomilionowa inwestycja realizowana przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach, ograniczy straty ciepła na przesyle aż w 70 procentach.

 

Na przełomie lipca i sierpnia rozpocznie się także demontaż estakady ciepłowniczej na całym jej odcinku, a z krajobrazu Gorlic znikną szpecące rury przy ul. Bieckiej.

Tak jak w ubiegłym roku, przestój sieci ciepłowniczej konieczny jest ze względu na duży zakres wykonywanych robót. Jest to największa inwestycja komunalna w ostatnich latach.

Zdajemy sobie sprawę z wszelkich niedogodności i prosimy mieszkańców o wyrozumiałość – czytamy w komunikacie na stronie gorlickiego Ratusza.

Drugi etap zadania realizowany jest przez firmę Termores z siedzibą w Rzeszowie i potrwa do 30 września 2020 roku.

 

Źródło info: UM w Gorlicach

Barbara Ćmiech

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

10,01
10,01 10.07.2020, 10:01
A czy rachunki nam się zmniejszą czy raczej '' łaskawcy '' nam ich nie podwyższą ???
jas
jas 10.07.2020, 09:07
ale będzie smród,nie otwierajcie okien

Pozostałe